Erişilebilirlik Butonu
TSE
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

25° hava durumu ikonu

Sayfası

Sayfa İçeriği

Kitap Kulübü

İzmir Büyükşehir Belediyesi 7’den 77’ye tüm kitap tutkunlarını edebiyat dünyasını birlikte keşfetmeye davet ediyor. Kent Arşivi, Müzeler ve Kütüphaneler Şube Müdürlüğü bünyesinde kurulan “100. Yıl Kitap Kulübü” başta çocuklar ve gençler olmak üzere tüm yaş gruplarında kitap okuma alışkanlığını özendirmeyi ve teşvik etmeyi amaçlamakta, düzenleyeceği panel, söyleşi, yazar buluşmaları, imza günleri, öykü yarışmaları, çocuklar için yaz kış kursları, müze, kütüphane gezileri ve masal atölyeleri gibi etkinliklerle, tüm sanat dallarının ana öğelerinden biri olarak tanımlanan kültür ve edebiyat faaliyetlerini desteklemeyi amaçlamaktadır.

Başvuru Koşulları

  • İzmir Büyükşehir Belediyesi 100. Yıl Kitap Kulübü 7 yaş üzeri olmak koşuluyla çocuk, genç, yetişkin tüm hemşehrilerimizin katılımına açıktır.
  • 7 - 14 yaş arası okurlarımız ebeveynleri aracılığıyla kayıt yaptırabilirler.
  • Etkinlik takvimi tüm katılımcılara SMS ile bildirilecek, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Arşivi, Müzeler ve Kütüphaneler Şube Müdürlüğü (APİKAM) sosyal medya hesaplarından paylaşılacaktır.
  • Üyelik dâhil tüm etkinliklerimiz ücretsizdir.

Yetiskin Başvuru Formu

Gizlilik koşullarını kabul ediyorum
Başvuru koşullarını kabul ediyorum
CAPTCHA
Güvenlik kodunu yenileGüvenlik kodunu oku