Erişilebilirlik Butonu
TSE
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

10° hava durumu ikonu

Tur Otobüsleri Sayfası

Sol Menü

Sayfa İçeriği

 
Kent Turları 2024 yılı ‘Bahar Dönemi’ Başlıyor !
 
Kentlilere yaşadıkları şehrin tarihi ve doğal zenginliklerini tanıtmak amacıyla İzmir Büyükşehir Belediyesi Turizm Şube Müdürlüğü tarafından profesyonel turist rehberleri eşliğinde düzenlenen Kent Turlarının ‘ 2024 Bahar Dönemi’ başlıyor. 

17 Nisan  - 7 Haziran 2024 tarihleri arasında yapılacak olan ‘Bahar Dönemi Turları’ hakkında detaylı bilgi ve kayıt formuna www.izmir.bel.tr adresinden erişilebilecektir.
Turlara kayıt yaptıran katılımcılar tur tarihinden önceki gün vermiş oldukları cep telefonu numarasından aranarak katılım teyitleri alınacaktır. Turların başlangıç noktası Kültürpark Lozan Kapısı’nda yer alan ‘Pakistan Pavyonu Turizm Bilgilendirme Ofisi ve Sergi Alanı ’olarak belirlenmiştir.

Hafta içi pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri yapılacak olan turlar için ilk kayıtlar 15 Nisan 2024 tarihinde başlayacaktır. Kayıtlar, www.izmir.bel.tr sitesindeki formlar üzerinden her hafta perşembe günleri 09.00 itibariyle açılacaktır.