İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

10° hava durumu ikonu

Tur Otobüsleri Sayfası

Sol Menü

Sayfa İçeriği

İzmir’i Keşfetmeye Hazır mısınız?

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmirlilerin yaşadıkları kentin tarihi ve doğal zenginliklerini keşfetmesi amacıyla başlatılan  “Kent Turları”  yeni rotaları ile yolcularını ağırlamaya hazırlanıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler ve Turizm Dairesi Başkanlığı tarafından profesyonel turist rehberleri eşliğinde gerçekleştirilen turlara, Ekim ayında başlayan ‘Kültürpark’ rotasının yanı sıra ‘1 Günde 8500 yıllık tarih’ ve ‘Karşıyaka’ rotaları eklendi.

Turlar 3 Kasım 2021 -17 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Turlara katılmak isteyen misafirlerimiz; her hafta Pazartesi günü www.izmir.bel.tr adresi üzerinden; Salı günleri düzenlenen ‘1 günde 8500 yıllık tarih’, Çarşamba ve Cuma günleri düzenlenen ‘ Kültürpark’ ve Perşembe günleri düzenlenen ‘Karşıyaka’ rotalarından istediklerini seçerek ücretsiz olarak kayıt yaptırabilecekler. 

Turlar Kültürpark’ta bulunan Turizm Şube Müdürlüğü Pakistan Pavyonu Turizm Bilgilendirme Ofisi’nden saat 10:00’da başlayacak. ‘ 1 günde 8500 yıllık tarih’ ve ‘Karşıyaka’ turları tur otobüsleriyle, ‘Kültürpark’ turu ise yürüyerek gerçekleştirilecek. 

Ayrıntılı bilgi için Turizm Şube Müdürlüğü’nün 0232 293 95 13 no’lu telefonunu arayabilirsiniz