Erişilebilirlik Butonu
TSE
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

10° hava durumu ikonu

Tur Otobüsleri Sayfası

Sol Menü

Sayfa İçeriği

 

Kent Turları 2023 yılı ‘Güz Dönemi’ Başlıyor !
 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir turizminin geliştirilmesi hedefi doğrultusunda, İzmir’in doğal ve tarihi değerlerini kentlilere tanıtmak amacıyla düzenlenen kent turları ‘Güz Dönemi’ 3 Ekim 2023 tarihinde başlayacak.
 
Kentlilere yaşadıkları şehrin tarihi ve doğal zenginliklerini tanıtmak amacıyla İzmir Büyükşehir Belediyesi Turizm Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ‘Kent Turları’nda, 2021 yılından beri yaklaşık 10.000 katılımcı ağırlandı.

Profesyonel turist rehberleri eşliğinde İzmir’i sonbaharda keşfetme imkanı sunan turların ‘Güz Dönemi’ rotaları;  Karaburun, Bergama Kozak Yaylası, Ödemiş-Birgi, olarak hazırlandı.

Turlara kayıt yaptıran katılımcılar tur tarihinden önceki gün vermiş oldukları cep telefonu numarasından aranarak katılım teyitleri alınacaktır. Turların başlangıç noktası Kültürpark Lozan Kapısı’nda yer alan ‘Pakistan Pavyonu Turizm Bilgilendirme Ofisi ve Sergi Alanı ’olarak belirlenmiştir.

3 Ekim – 3 Kasım 2023 tarihleri arasında yapılacak olan ‘Güz Dönemi Turları’ hakkında detaylı bilgi ve kayıt formuna www.izmir.bel.tr adresinden erişilebilecektir.
 
Hafta içi salı, çarşamba ve perşembe günleri yapılacak olan turlar için ilk kayıtlar 28 Eylül 2023 tarihinde başlayacak olup, www.izmir.bel.tr sitesindeki formlar Perşembe günleri 09.00 itibariyle haftalık kayıtlar için açılacaktır.