Erişilebilirlik Butonu
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

10° hava durumu ikonu

Tur Otobüsleri Sayfası

Sol Menü

Sayfa İçeriği

  
 
Kent Turları 2023 yılı ‘Bahar Dönemi’ Başlıyor !
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir turizminin geliştirilmesi hedefi doğrultusunda, İzmir’in doğal ve tarihi değerlerini kentlilere tanıtmak amacıyla düzenlenen kent turları ‘Bahar Dönemi’ 10 Nisan 2023 tarihinde yeniden başlayarak İzmir’i baharda keşfetme imkanını sunuyor.
 
Kentlilere yaşadıkları şehrin tarihi ve doğal zenginliklerini tanıtmak amacıyla İzmir Büyükşehir Belediyesi Turizm Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen, 2022 yılı Bahar ve Güz Dönemlerinde 6000’i aşkın İzmirlinin katıldığı  “Kent Turları”,  2023 yılında yeniden yolcularını ağırlamaya hazırlanıyor.

Profesyonel turist rehberleri eşliğinde gerçekleştirilen turların ‘Bahar Dönemi’ rotaları, Bergama Kozak Yaylası, Ödemiş-Birgi, Karaburun Köyleri,  Bir Günde 8500 Yıllık Tarih Turu , Bornova Kültür Adası, Buca, Kemeraltı Öyküleri Rotaları şeklinde hazırlandı.

10 Nisan – 9 Haziran 2023 tarihleri arasında yapılacak olan ‘Bahar Dönemi Turları’ hakkında detaylı bilgi ve kayıt formu www.izmir.bel.tr adresinde yer alıyor.

Hafta içi her gün yapılacak olan turlar için ilk kayıtlar 6 Nisan tarihinde başlayacak olup, web sitesindeki formlar Perşembe günleri haftalık kayıtlar için açılacak.