Erişilebilirlik Butonu
TSE
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

32° hava durumu ikonu

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Sayfası

Sol Menü

Sayfa İçeriği


İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi İzmir Büyükşehir Belediyesi’ ne bağlı 150  yatak kapasiteli 2. Basamak bir sağlık kuruluşudur.

Hastanemizde Acil Servis 7/24 hizmet vermektedir.

Hastanemizde 7 ameliyathane ve 1 doğumhane bulunmaktadır.

Hastanemizde Aile Hekimliği, Anestezi, Beslenme ve Diyet, Çocuk Hastalıkları, İç Hastalıkları, Dermatoloji, Diş Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Psikiyatri, Radyoloji, Sporcu Sağlığı ve Üroloji polikliniği olmak üzere 21 branşta hastalarımıza hizmet verilmektedir.

Hastanemizde laporoskopik ve açık ameliyatlar ile Gündüz Hastanesi Birimimizde küçük cerrahi girişimler, deri biyopsileri, iğne biyopsileri, yara pansumanlarının yapıldığı, şok dalgaları ile vücut dışından böbrek taşları kırma cihazı (ESWL) ve rektoskopi cihazlı tedavi ile fizik tedavi ünitesi ve uyku bozuklukları merkezi ile sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Hastanemizde Biyokimya Laboratuvarı, Mikrobiyoloji ve Patoloji Laboratuvarı bulunmakta olup, testlerimizin güvenilirliği iç ve dış kalite kontrol programları ile denetlenmekte ve sertifikaları bulunmaktadır. Uygun ve doğru sonuç vermek amacıyla hastalarımızın işlemleri her adımda barkod sistemi ile takip edilmektedir. Sonuçlar kurum web sitemizden alınabilmektedir.

Hastanemiz Radyoloji (Görüntüleme) Laboratuvarında USG, Doppler, Röntgen, Bt, Kemik Ölçümü gibi tetkikler gerçekleştirilmekte ayrıca MR, Mamografi, Sintigrafi gibi tetkikler içinde dış kurum ile anlaşmamız bulunmaktadır.

Hastanemizde SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, Türk Silahlı Kuvvetleri, İstiklal Madalyası'na sahip şeref aylığı alanlar, Sosyal hizmetler ve çocuk esirgeme kurumu, nakdi tazminat ve aylık alanlar, Harp Malullüğü ile terörle mücadele, başarılı sporcu ve devlet sporcusu unvanı alanlar, 18 yaş altı sosyal güvencesizler, oturma izni almış yabancı ülke vatandaşları, 4447 sayılı kanun gereği işsizlik ödeneği alanlar, isteğe bağlı sigortalılar, 5510 sayılı kanun 1. fıkrası g bendi kapsamında olanlar, Yeşil Kartlı hastalar ücret farkı alınmadan bakılmaktadır.

Hastanemizde muayene olmak isteyen hastaların kimlik ya da kimlik yerine geçen resmi belgelerden biri ile müracaat etmeleri gerekmektedir.

Hastanemizde muayene olmak isteyen İzmirli hemşerilerimiz hastane web sitemizdeki   e- randevu sisteminden diledikleri polikliniğe randevu alabilir.
 
Tel: 0 232 293 80 00 Faks: 0 232 293 86 80  
E-posta: esrefpasa@izmir.bel.tr