Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
24° SAĞANAK YAĞIŞLI

Sağ Menü

 İzmir için el ele fotoğrafı İzmir için el ele

İzmirli başkanlar, Kemeraltı ve çevresindeki tarihi, dini ve turistik kent değerlerinin asıllarına uygun şekilde canlandırılmasına katkı amacıyla kurulan TARKEM'in geleceği için bir araya geldi.

 Alaittin Eraslan Tiyatro Günleri başlıyor fotoğrafı Alaittin Eraslan Tiyatro Günleri başlıyor

Büyükşehir Belediyesi, genç yaşta yaşamını yitiren tiyatro emekçisi Alaittin Eraslan adına bu yıl üçüncüsü düzenlenen tiyatro günlerinde, birbirinden güzel 2 oyunu İzmirli sanatseverlerle buluşturacak

 İzmir buluşması fotoğrafı İzmir buluşması

Ege Denizi’nde gerçekleşen 2018 yılı ‘Nusret Davet Tatbikatı’na katılan 4’ü Türk, 2’si konuk NATO ülkelerinin gemi komutanları, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan’ı ziyaret etti

 Yeni başkanın yol haritasını böyle çizdi fotoğrafı Yeni başkanın yol haritasını böyle çizdi

Başkan Aziz Kocaoğlu, kentin kalkınması için ortaya koydukları "İzmir Modeli"nin Türkiye’ye örnek olduğunu belirterek, görevi devralacak belediye başkanının da bu yolu izlemesi gerektiğini söyledi.

 İzmir’de "Tasarım Zamanı" fotoğrafı İzmir’de "Tasarım Zamanı"

İzmir Büyükşehir Belediyesi Akdeniz Akademisi’nin öncülüğünde bu yıl üçüncüsü düzenlenen “İyi Tasarım İzmir” yarın başlıyor.

 Buza İzmir damgası fotoğrafı Buza İzmir damgası

İzmir Büyükşehir Belediyespor Buz Hokeyi Takımı, 2018–2019 sezonuna fırtına gibi bir başlangıç yaptı.

 Ayakkabı ve hazır giyimde "Fuar İzmir" modası fotoğrafı Ayakkabı ve hazır giyimde "Fuar İzmir" modası

"Fuar İzmir" ile birlikte sektörünün parlayan yıldızı haline gelen İzmir'de iki önemli fuar etkinliği aynı anda gerçekleştiriliyor.

 Köylü ve kentli Gündoğdu’da buluşacak fotoğrafı Köylü ve kentli Gündoğdu’da buluşacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi, ilk kez geçtiğimiz yıl düzenlediği Tarım Festivali'nin ikincisini Cumartesi günü Gündoğdu Meydanı'nda gerçekleştirecek.

 Akdeniz ülkeleri İzmir'de buluştu fotoğrafı Akdeniz ülkeleri İzmir'de buluştu

Büyükşehir Belediyesi, Barselona Sözleşmesi çerçevesinde bir araya gelen Birleşmiş Milletler Çevre Programı katılımcı ülkelerinin "Deniz Çöpü En İyi Uygulamaları Bölgesel İşbirliği Toplantısı" yaptı

 10. yıla özel fotoğrafı 10. yıla özel

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, objektiflerin usta ismi Aykut Uslutekin'in “10. yılda fotoğraflarla AASSM” sergisine evsahipliği yapıyor.

 “Siyaset menfaat için yapılmaz” fotoğrafı “Siyaset menfaat için yapılmaz”

İlçe turlarına çıkarak İzmirlilere teşekkür eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yaklaşık 15 yıllık görev süresince en çok " menfaat için yapılan siyasete" üzüldüğünü söyledi.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden bilgilendirme: fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden bilgilendirme:

"14 yılda 2 milyar TL kamulaştırma yapan, binlerce dönüm araziyi envanterine katan bir belediye yönetimi, kamu projelerinde kullanılması mümkün olmayan 39 adet arsanın satışıyla değerlendirilemez."

 412 numaralı ada fotoğrafı 412 numaralı ada

Avrupa’ya kaçak yollardan giriş yaparken Ege Denizi'nde boğularak yaşamını yitiren kimsesiz mülteciler, Doğançay Mezarlığı’nda oluşturulan 412 numaralı adada toprağa veriliyor.

 Teşekkür turuna Menderes'ten başladı fotoğrafı Teşekkür turuna Menderes'ten başladı

2019 yerel seçimlerinde aday olmama kararını kamuoyu ile paylaşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ilçelerde teşekkür turuna çıktı.

 Anıt ağaçlara gençlik aşısı fotoğrafı Anıt ağaçlara gençlik aşısı

Kent genelindeki yaşlı ağaçların tedavisi için bilimsel yöntemler uygulayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Gazi Bulvarı'ndaki asırlık çınarları da koruma altına aldı.

 İZSU “kazmadan” yenileyecek fotoğrafı İZSU “kazmadan” yenileyecek

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, ana arterler ile hattın yolun 4 metre altından geçtiği cadde ve sokaklarda kanal alt yapısını "kazmadan yenilemeye" başladı.

 Mutluluğun resmi fotoğrafı Mutluluğun resmi

​Kırsal kesimi destekleme projesi kapsamında düzenli geliri olmayan köylülere binlerce küçükbaş hayvan veren İzmir Büyükşehir Belediyesi, son olarak Kiraz’daki 152 üreticiye 606 koyun ve keçi dağıttı.

 Balkanlar İzmir’de buluşuyor fotoğrafı Balkanlar İzmir’de buluşuyor

Bu yıl 13. kez düzenlenen Balkanlılar Halk Dansları Festivali, yine şenlik havasında kutlanacak. 11 ülkenin katılacağı 3 günlük festivalde, İzmir'den tüm dünyaya barış mesajları verilecek.

 Başkan Kocaoğlu’ndan kriz reçetesi fotoğrafı Başkan Kocaoğlu’ndan kriz reçetesi

Aziz Kocaoğlu ekonomideki dış borç sarmalına dikkat çekerek,“Alınan her borç, siyasi ve ekonomik bağımlılığı artırıyor.Bizim uygulayacağımız politika 'tüket' değil 'üret'tir, 'yat' değil, 'çalış'tır"

 Sınır aşan dostluk fotoğrafı Sınır aşan dostluk

​İzmir Büyükşehir Belediyesi, Berlin’de engelliler konusunda faaliyet gösteren Mina Derneği ile işbirliği yaptı. Farklı ülkelerde yaşamalarına rağmen yapılan ortak etkinlikler, engelli çocuklar ve ail

 O ağacın altında fotoğrafı O ağacın altında

13 yıl önce moloz yığınlarıyla kaplı bir bozkırı andıran arazideki ilk fidanları incelerken görüntülenen Başkan Aziz Kocaoğlu, yıllar sonra yine aynı noktadaydı.

 Haydi çocuklar tiyatroya! fotoğrafı Haydi çocuklar tiyatroya!

Yıl boyunca seçkin tiyatroları İzmirlilerle buluşturan Büyükşehir Belediyesi, masalların modern zamana uygulanmış hali olan 4 oyunu minik sanatseverlerle buluşturacak.

 Cumartesi açılıyor fotoğrafı Cumartesi açılıyor

Macera Park İzmir, 13 Ekim Cumartesi günü saat 12.00’de açılıyor.

 İzmir farkı fotoğrafı İzmir farkı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yılki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda da toplu ulaşım tarifesini “1 kuruş” olarak belirledi.

 En güzel mesaj fotoğrafı En güzel mesaj

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin engellilerin sorunlarına dikkat çekmek amacıyla düzenlediği "Engelleri Kaldıralım" konulu karikatür yarışmasına 334 eser katıldı.

İçerik Değiştirme