Erişilebilirlik Butonu

Tam Ekran Arkaplan Videosu

TSE
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
Izmir'in Kurtulusunun 100.Yili
32° hava durumu ikonu

Sağ Menü

 Başkan Tugay CHP'nin 23 Nisan törenine katıldı fotoğrafı Başkan Tugay CHP'nin 23 Nisan törenine katıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığı'nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için düzenlediği törene katıldı.

  Başkan Tugay Kültürpark’ta çocuklarla bir araya geldi fotoğrafı Başkan Tugay Kültürpark’ta çocuklarla bir araya geldi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Kültürpark’ta düzenlenen Çocuk Şenliği’ne katıldı.

 İzmir Kitap Fuarı kitapseverlerin Kültürpark özlemini giderdi fotoğrafı İzmir Kitap Fuarı kitapseverlerin Kültürpark özlemini giderdi

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde bu yıl Kültürpark’ta açık alanda düzenlenen İzkitapfest-İzmir Kitap Fuarı okuyuculara eski günlerdeki gibi festival havası estiriyor. Yazarlarla bir araya gelen her yaştan İzmirli kitapsever, gün boyu eğlenceli dakikalar yaşıyor.

 Cumhuriyet Meydanı çocukların gösterileriyle renklendi fotoğrafı Cumhuriyet Meydanı çocukların gösterileriyle renklendi

İzmir'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Cumhuriyet Meydanı'ndaki törenle kutlandı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay eşi Öznur Tugay ile çocukların büyük coşkusuna sahne olan gösterileri izledi.

 Başkan Tugay’ın emanet ettiği koltukta şarkılı mesaj fotoğrafı Başkan Tugay’ın emanet ettiği koltukta şarkılı mesaj

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda koltuğunu ilkokul dördüncü sınıf öğrencisi Alya Ada Nizamoğlu’na bıraktı.

 Başkan Cemil Tugay Ege Ordusu Komutanı Yeni’yi ziyaret etti fotoğrafı Başkan Cemil Tugay Ege Ordusu Komutanı Yeni’yi ziyaret etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Kemal Yeni’yi makamında ziyaret etti.

 Başkan Tugay’dan kadın ve çocuklara yönelik projelere destek sözü fotoğrafı Başkan Tugay’dan kadın ve çocuklara yönelik projelere destek sözü

Uluslararası Rotary 2023-2024 Dönemi Başkanı Gordon R. Mclnally ve Uluslararası 2440. Bölge Federasyon Başkanı Ayda Özeren ile beraberindeki heyet, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 Başkan Cemil Tugay'dan İzmir Valisi Elban'a ziyaret fotoğrafı Başkan Cemil Tugay'dan İzmir Valisi Elban'a ziyaret

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, İzmir Valisi Dr. Süleyman Elban'ı makamında ziyaret etti. Başkan Tugay ve Vali Elban, İzmir'i ileriye götürecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını açıkladı.

 İzmirliler İZKİTAP Fest’e akın etti fotoğrafı İzmirliler İZKİTAP Fest’e akın etti

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen İZKİTAP Fest - İzmir Kitap Fuarı, Kültürpark’ta her gün on binlerce kitapseveri ağırlamaya devam ediyor.

 Maraton İzmir’de ödüller dağıtıldı fotoğrafı Maraton İzmir’de ödüller dağıtıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Maraton İzmir Avek'te 42 kilometrede yarışan ve dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

 Türkiye’nin en hızlı maratonunda kazananlar belli oldu fotoğrafı Türkiye’nin en hızlı maratonunda kazananlar belli oldu

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl beşincisini düzenlediği “Türkiye’nin En Hızlı Maratonu” Maraton İzmir Avek, dünyadan ve ülkemizin dört bir yanından gelen sporcuların katılımıyla koşuldu.

 Kulakları duymayan 86 yaşındaki Cemil Amca Eşrefpaşa Hastanesi’nde tedavi oldu fotoğrafı Kulakları duymayan 86 yaşındaki Cemil Amca Eşrefpaşa Hastanesi’nde tedavi oldu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ın Ramazan Bayramı’nda yaptığı Kınık ziyareti sırasında karşılaştığı duyma problemi olan 86 yaşındaki Cemil Merttürk, tedavi için evinden alınarak İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi’ne getirildi.

 Başkan Tugay: “Vicdanımızın sesini dinlemekten asla vazgeçmeyeceğiz” fotoğrafı Başkan Tugay: “Vicdanımızın sesini dinlemekten asla vazgeçmeyeceğiz”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay eşi Öznur Tugay ve ilçe belediye başkanlarıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.

 En hızlı, en zevkli, en anlamlı maraton başlıyor fotoğrafı En hızlı, en zevkli, en anlamlı maraton başlıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Maratonİzmir Avek, 21 Nisan Pazar günü start alıyor.

 İzmir’de 23 Nisan coşkusu kentin dört bir yanını saracak fotoğrafı İzmir’de 23 Nisan coşkusu kentin dört bir yanını saracak

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kentin 30 ilçesinde 30 gün boyunca büyük bir coşkuyla kutlayacak.

 Başkan Tugay: “İzmir’i Türkiye’de en düşük su fiyatına sahip il yapacağız” fotoğrafı Başkan Tugay: “İzmir’i Türkiye’de en düşük su fiyatına sahip il yapacağız”

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin yeni döneminin ikinci toplantısı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ın başkanlığında yapıldı.

 Başkan Tugay; “Köy Enstitüleri bugünümüze yol göstermeye devam ediyor” fotoğrafı Başkan Tugay; “Köy Enstitüleri bugünümüze yol göstermeye devam ediyor”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Köy Enstitüleri’nin kuruluş yıl dönümü için düzenlenen programa katıldı.

 Başkan Tugay: “Kültürpark’a işte şimdi bahar geldi” fotoğrafı Başkan Tugay: “Kültürpark’a işte şimdi bahar geldi”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, bu yıl Kültürpark’ın dört bir yanındaki açık alanlarda düzenlenen İzkitapfest - İzmir Kitap Fuarı’nın açılışını yaptı.

 23 Nisan’da ücretsiz toplu ulaşım fotoğrafı 23 Nisan’da ücretsiz toplu ulaşım

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 104’üncü yıldönümünün kutlanacağı 23 Nisan günü tüm toplu ulaşım araçları ücretsiz hizmet verecek.

 İzmirliler gönül rahatlığıyla teleferik keyfi sürecek fotoğrafı İzmirliler gönül rahatlığıyla teleferik keyfi sürecek

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Avrupa Birliği standartlarında hizmet verdiği Balçova’daki Teleferik Tesisleri’nde 5 Şubat’tan itibaren titiz şekilde yürütülen bakım çalışmaları tamamlandı.

 İzmir Metrosu ve Konak Tramvayı’na Maraton İzmir düzenlemesi fotoğrafı İzmir Metrosu ve Konak Tramvayı’na Maraton İzmir düzenlemesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin, 21 Nisan Pazar günü 5’incisini düzenleyeceği Maraton İzmir için metro ve tramvayda da düzenlemeye gidildi. Pazar sabahı metroda seferler 05.00’te başlayacak, Konak Tramvayı ise 06.00 ile 15.00 saatleri arasında sefer yapmayacak.

 Başkan Tugay, Alaçatı Ot Festivali’nin açılışını yaptı fotoğrafı Başkan Tugay, Alaçatı Ot Festivali’nin açılışını yaptı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Çeşme Belediyesi tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Alaçatı Ot Festivali’nde yurttaşlarla buluştu. Başkan Tugay, her yıl katlanarak büyüyen ve büyük ilgi gören festivali daha da geliştirmek için katkı vermeye devam edeceklerini söyledi.

 Toplu ulaşıma Maraton İzmir ayarı fotoğrafı Toplu ulaşıma Maraton İzmir ayarı

İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü, 21 Nisan Pazar günü koşulacak Maraton İzmir nedeniyle bazı ESHOT ve İZTAŞIT hatlarında geçici güzergâh değişiklikleri yapacak.

 Başkan Tugay’a dünyadan tebrik mesajı yağdı fotoğrafı Başkan Tugay’a dünyadan tebrik mesajı yağdı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’a dünyadan tebrik mesajı yağdı. Paris, Viyana, Atina ve Barselona belediye başkanları, Başkan Cemil Tugay’a başarı dileklerini iletti.

 Genç tasarımcılara ödüllerini Başkan Cemil Tugay verdi fotoğrafı Genç tasarımcılara ödüllerini Başkan Cemil Tugay verdi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Marble İzmir – 29. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı kapsamında bu yıl 6’ncısı düzenlenen Uluslararası Değişik Doğal Taş Tasarım Yarışması’nın kazananlarına ödüllerini verdi.

İçerik Değiştirme