Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
24° hava durumu ikonu

Sağ Menü

 Meclis hentbol şampiyonlarını ağırladı fotoğrafı Meclis hentbol şampiyonlarını ağırladı

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Haziran ayı olağan toplantısının ikinci oturumu Türkiye Kupası’nı kazanan İzmir Büyükşehir Belediyesi Erkek Hentbol Takımı ve yine Türkiye Kupası’nda finale kalan Kadın Hentbol Takımı’nı ağırladı. Sporculara Meclis’te plaket verildi.

 ​Denizde yaz seferleri başlıyor fotoğrafı ​Denizde yaz seferleri başlıyor

Günübirlik tatilcilerin gözde sayfiye mekânları Foça, Mordoğan ve Urla’ya hafta sonu yaz seferleri, 19 Haziran Cumartesi günü başlıyor. Tek yöne bilet fiyatları geçen seneyle aynı tutulurken; gidiş-dönüş biletlerinde indirim yapıldı. İlk seferlerin biletleri 17 Haziran’da satışa sunulacak.

 “Hak eden kazanacak” fotoğrafı “Hak eden kazanacak”

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde istihdam edilecek itfaiyeci adayları, kuruma girmek için zorlu sınavlarda ter döküyor.İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Dr. Buğra Gökçe, “Hak edenin, liyakat sahibinin kuruma kazandırılması için çabalıyoruz. Başkanımızın temel politikası da bu” dedi.

 İzmir uluslararası toplantıya ev sahipliği yapıyor fotoğrafı İzmir uluslararası toplantıya ev sahipliği yapıyor

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in “Başka Bir Tarım Mümkün” vizyonu doğrultusunda İzmir, BM 2021 Gıda Sistemleri Zirvesi öncesinde “Yoksullukla Mücadelede Doğayla Uyumlu Gıda Sistemleri” adlı diyalog toplantısına ev sahipliği yapacak.

 CHP'li başkanlar buluştu fotoğrafı CHP'li başkanlar buluştu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP'li belediye başkanlarıyla bir araya geldi. İzmir Marina'daki 4,5 saatlik toplantıda belediyelerin yaptıkları çalışmalar, gelecek döneme dair planlanan projeler görüşüldü.

 “İzmir Tarımı kuraklık ve yoksullukla mücadeleyi odağına alıyor” fotoğrafı “İzmir Tarımı kuraklık ve yoksullukla mücadeleyi odağına alıyor”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Tarımı ve kooperatifçiliğin geliştirilmesine yönelik çalışmalarını ekonomi gazetecilerine anlattı.

 “İzmir’de korkulara yer yok, umudun şehri olacağız” fotoğrafı “İzmir’de korkulara yer yok, umudun şehri olacağız”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, dünyanın ilk Cittaslow Metropolü olan İzmir’in yol haritasını anlattı. Cittaslow Metropol’ün geleceğin şehirlerini inşa etme projesi olduğunu ifade eden Soyer, “Dünyanın ve ülkemizin geldiği durumda, şehirlerimiz bir yol ayrımındadır.

 Ahmet Piriştina ölümünün on yedinci yılında anıldı fotoğrafı Ahmet Piriştina ölümünün on yedinci yılında anıldı

İzmir’in eski Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Piriştina, ölümünün on yedinci yıl dönümünde kabri başında düzenlenen törenle anıldı. Törene İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de katıldı. Soyer yayımladığı mesajda “Bıraktığı mirasın taşıyıcısıyız” dedi.

 ​Gaziemir’de birinci etap için imzalar atıldı fotoğrafı ​Gaziemir’de birinci etap için imzalar atıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Gaziemir Aktepe ve Emrez Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Alanı’nda birinci etap inşaat çalışmalarını başlatacak protokolü Büyükşehir iştiraki İZBETON A.Ş. ile imzaladı.

 Soyer:  “Cittaslow Metropol unvanı İzmir’i dünyanın gündemine taşıyacak” fotoğrafı Soyer: “Cittaslow Metropol unvanı İzmir’i dünyanın gündemine taşıyacak”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Meclis toplantısında dünyada ilk kez İzmir’in Cittaslow Metropol unvanı aldığını belirterek, “Bu, İzmir’i dünyanın gündemine taşıyacak başarıdır. Bu, İzmir’in ortak başarısıdır” dedi.

 "Daha yeşil, daha temiz, engelsiz ve planlı bir İzmir için" fotoğrafı "Daha yeşil, daha temiz, engelsiz ve planlı bir İzmir için"

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin yeni imar yönetmeliği yürürlüğe girdi. "Daha Temiz, Daha Yeşil ve Engelsiz bir İzmir" yaratmak için yeniden düzenlenen yönetmelikte önemli değişikliklere yer verildi.

 İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali Dünya Müzik Günü’nde başlıyor fotoğrafı İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali Dünya Müzik Günü’nde başlıyor

​İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir’i bir kültür kenti haline getirme hedefi doğrultusunda Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali” 21 Haziran Avrupa Müzik Günü’nde başlıyor. Başkan Soyer, “Amacımız sinema ve müzik sektörlerini İzmir’de bu

 Başkan Tunç Soyer: Bu memleketin insanlarının bize ihtiyacı var fotoğrafı Başkan Tunç Soyer: Bu memleketin insanlarının bize ihtiyacı var

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ardahan programının ardından Kars'a gitti. Burada da yurttaşlar tarafından sevgi ve ilgiyle karşılanan Başkan Soyer, ziyaret ettiği esnafa moral verdi.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden korsan taşımacılığa set fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden korsan taşımacılığa set

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin güvenli ulaşım için korsan taşımacılığa yönelik denetimleri sürüyor.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi sporun ve sporcunun yanında fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi sporun ve sporcunun yanında

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir’i bir spor kenti yapma vizyonu doğrultusunda verdiği destekler pandemi döneminde de devam etti.

 Başkan Tunç Soyer: Birbirine destek veren insanlar bu memleketin geleceğini değiştirebilir fotoğrafı Başkan Tunç Soyer: Birbirine destek veren insanlar bu memleketin geleceğini değiştirebilir

Ardahan Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen muhtarlar ve sivil toplum örgütleri toplantısında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Biz birbirimizle dayanışma içerisinde olacağız.

 İzmir dünyanın ilk Cittaslow Metropolü oldu fotoğrafı İzmir dünyanın ilk Cittaslow Metropolü oldu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir'i “Cittaslow Metropol” unvanına kavuşturma hedefi başarıya ulaştı. İzmir, Cittaslow 2021 Genel Kurulu’nda dünyanın ilk Cittaslow Metropol pilot kenti ilan edildi.

 Başkan Soyer: Dayanışma ile birbirimizin derdine derman olacağız fotoğrafı Başkan Soyer: Dayanışma ile birbirimizin derdine derman olacağız

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, daha önce hayvansal ürün satın alarak desteklediği kardeş şehir Ardahan'da, doğu ile batı arasındaki işbirliği ve dayanışmanın önemine dikkat çekti.

 Bir yılda 395 işletme Turuncu Çember’e katıldı fotoğrafı Bir yılda 395 işletme Turuncu Çember’e katıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir’i güvenli bir turizm destinasyonu olarak öne çıkarma hedefi doğrultusunda İzmir Vakfı ile başlattığı Turuncu Çember uygulaması bir yılı geride bıraktı.

 Başkan Soyer'e Erzurum'da yoğun ilgi fotoğrafı Başkan Soyer'e Erzurum'da yoğun ilgi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki kardeş şehir Ardahan'a verdiği desteği artırmak ve işbirliğini geliştirmek için düzenlediği program öncesinde Erzurum'a gitti.

 Gezici Çocuk Tiyatroları Şenliği başlıyor fotoğrafı Gezici Çocuk Tiyatroları Şenliği başlıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Gezici Çocuk Tiyatroları Şenliği 12 Haziran’da başlıyor. Şenlik kapsamında Konak, Balçova, Beydağ, Kiraz, Kınık, Torbalı, Kemalpaşa, Karşıyaka, Selçuk, Karaburun, Aliağa, Menemen, Foça’da pek çok eğitici ve öğretici tiyatro oyunları sahnelenecek.

 Soyer: Umudu İzmir'den gösteriyoruz fotoğrafı Soyer: Umudu İzmir'den gösteriyoruz

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketi İZENERJİ ile DİSK Genel-İş Sendikası arasında uzlaşma ile sonuçlanan toplu iş sözleşmesinde imzalar atıldı.

 Üçyol Metro İstasyonu'na mural fotoğrafı Üçyol Metro İstasyonu'na mural

İzmir'de 1828 yılında ekmek zammına karşı kadınların yaptığı protesto eylemleri, mural ile ölümsüzleşti. Türkiye tarihinde ilk olarak kayıtlara geçen protesto, Üçyol Metro İstasyonu'na sprey ve akrilik boya kullanılarak resmedildi.

 İzmir ulaşımını rahatlatacak projede yoğun tempo fotoğrafı İzmir ulaşımını rahatlatacak projede yoğun tempo

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Buca ile İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında şehir trafiğine girmeden bağlantı sağlayacak tünel ve viyadük projesini tamamlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

 Başkan Soyer: “Kültür politikalarına birlikte yatırım yapacağız” fotoğrafı Başkan Soyer: “Kültür politikalarına birlikte yatırım yapacağız”

İzmir’in 9-11 Eylül tarihleri arasında ev sahipliği yapacağı Kültür Zirvesi’nin lansmanı, İzmir ve Barselona'da kurulan stüdyolardan çevrim içi olarak yapıldı.

İçerik Değiştirme