Erişilebilirlik Butonu

Tam Ekran Arkaplan Videosu

TSE
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
Izmir'in Kurtulusunun 100.Yili
10° hava durumu ikonu

Sağ Menü

 Yağmur suyu depolarının dağıtımı başladı fotoğrafı Yağmur suyu depolarının dağıtımı başladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kuraklıkla mücadele için hayata geçirdiği Sünger Kent İzmir projesinde 5 bin bina için 5 bin ücretsiz yağmur suyu deposunun dağıtımı başladı.

 Hollanda Büyükelçisi Wijnands Soyer’i ziyaret etti fotoğrafı Hollanda Büyükelçisi Wijnands Soyer’i ziyaret etti

Hollanda Büyükelçisi Joep Wijnands ve beraberindeki heyet İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i makamında ziyaret etti. Başkan Soyer, 2026’da düzenleyecekleri Botanik EXPO’su için Hollanda’nın tecrübe ve birikiminden yararlanmak istediklerini söyledi.

 Başkan Soyer’den Şehir Tiyatroları’na ikinci sahne müjdesi fotoğrafı Başkan Soyer’den Şehir Tiyatroları’na ikinci sahne müjdesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, 2023-2024 tiyatro sezonunu “Deli Dumrul” oyununun özel gösterimi ile açtı.

 Gönüllülüğe saygı fotoğrafı Gönüllülüğe saygı

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nin kararıyla yapımına başlanan Gönüllülüğe Saygı Anıtı’nın açılışı Başkan Tunç Soyer tarafından yapıldı.

 Dostluk turnuvasında kupa İzmir'in fotoğrafı Dostluk turnuvasında kupa İzmir'in

İzmir’de düzenlenen 100’üncü Yıl Rotary Uluslararası Kadınlar Sutopu Turnuvası'nda İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Galatasaray'ı 20-12 mağlup ederek turnuvayı yenilgisiz şampiyon olarak tamamladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü oyuncusu Kübra Kuş turnuvanın gol kraliçesi

 Fitch Ratings’den “AAA” onayı fotoğrafı Fitch Ratings’den “AAA” onayı

Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch Ratings, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kredi notunu en yüksek puan olan “AAA” olarak teyit etti.

 “Lozan” turneye çıkıyor fotoğrafı “Lozan” turneye çıkıyor

Lozan Barış Antlaşması’nın 100. yılı onuruna İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Sahne Tozu Tiyatrosu işbirliğiyle sahnelenen “Lozan” oyunu Eskişehir, İstanbul ve Ankara turnesine çıkıyor.

 Avrupalı bisikletçiler İzmir’e geliyor fotoğrafı Avrupalı bisikletçiler İzmir’e geliyor

Avrupa Bisikletçiler Federasyonu tarafından iki yılda bir Avrupa kentlerinde organize edilen EuroVelo Bisikletli Turizm Konferansı bu yıl İzmir’de düzenleniyor.

 İzmir’de huzurevi sakinleri unutulmadı fotoğrafı İzmir’de huzurevi sakinleri unutulmadı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam Kampüsü bünyesindeki huzurevinde 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle balo düzenlendi. Türkiye’nin en konforlu ve ekonomik huzurevlerinden birisi olan tesisteki buluşmaya katılanlar müzik ve eğlenceyle hoş vakit geçirdi.

 “Hayallerin Kariyere Dönüşsün” fotoğrafı “Hayallerin Kariyere Dönüşsün”

Avrupa Gençlik Başkenti adayı İzmir’de genç istihdamına yönelik çalışmalar sürüyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi, 6-8 Ekim tarihlerinde Alsancak Tarihi Havagazı Fabrikası Gençlik Yerleşkesi’nde “Kariyer Fuar İzmir’23” etkinliği düzenliyor.

 Soyer ve İzgi ailelerinin mutlu günü fotoğrafı Soyer ve İzgi ailelerinin mutlu günü

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile Neptün Soyer’in kızı Duygu Soyer, Çağan İzgi ile Güzelbahçe Olivelo Yaşayan Park’ta düzenlenen törenle yaşamlarını birleştirdi.

 Sıla Hasreti belgeseli İzmirliler ile buluşacak fotoğrafı Sıla Hasreti belgeseli İzmirliler ile buluşacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 3 Ekim’de Sıla Hasreti belgeselini Kültürpark İzmir Sanat’ta saat 20.00’de İzmirlilerle buluşturuyor.

 İzmir, Gediz Deltası projesiyle Ufuk Avrupa Programı’nı kazandı fotoğrafı İzmir, Gediz Deltası projesiyle Ufuk Avrupa Programı’nı kazandı

Ufuk Avrupa Programı kapsamında desteklenecek 12 projenin arasında Türkiye’den sadece İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ortak olduğu, Gediz Deltası’nın restorasyonunu amaçlayan proje yer aldı. Gediz Deltası, yaklaşık 1 milyon 500 bin Euro’luk hibe desteği ile restore edilmeye başlanacak.

 ​Arı ve arıcılık sergisi İzmir’de kapılarını açtı fotoğrafı ​Arı ve arıcılık sergisi İzmir’de kapılarını açtı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Basmane'deki tarihi Bıçakçı Han’da Arı ve Arıcılık Posta Pulları sergisi açıldı. 100 ülkeye ait 600’ün üzerinde pulun yer aldığı sergi 13 Ekim'e kadar ziyaret edilebilecek.

 Soyer: “İzmir şampiyonlarını unutmayacak" fotoğrafı Soyer: “İzmir şampiyonlarını unutmayacak"

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kadın Voleybol Milli takımımızın başarılı oyuncusu Ayça Aykaç ve Mert Altıntaş’ın nikahını kıydı.

 Havuzda büyük heyecan başladı fotoğrafı Havuzda büyük heyecan başladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet’in 100. yılı onuruna Göztepe Rotary işbirliğiyle düzenlediği 100. Yıl Rotary Uluslararası Kadınlar Sutopu Turnuvası, renkli görüntülerle başladı.

 Başkan Soyer: Uzun yılların hayaliydi fotoğrafı Başkan Soyer: Uzun yılların hayaliydi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Şehir Tiyatroları’nın Konak Vapur İskelesi’nde hizmete giren yeni gişesini ziyaret etti.

 İtfaiye Haftası’nda sahne itfaiyeciler ve ailelerinin fotoğrafı İtfaiye Haftası’nda sahne itfaiyeciler ve ailelerinin

İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı bu yıl 100’üncü kez kutlanan İtfaiye Haftası etkinlikleri kapsamında özel bir gece düzenledi. İtfaiye personeli ile ailelerinden oluşan koronun verdiği konser büyük ilgi gördü.

 “İzmir mutabakatını hedefliyoruz” fotoğrafı “İzmir mutabakatını hedefliyoruz”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu (İEKKK) toplantısında kent planlaması hakkında konuştu. “Sürdürülebilirlik peşindeyiz” diyen Başkan Soyer, “Kentteki kurumları buluşturacak İzmir mutabakatını hedefliyoruz” dedi.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi ve sanayicilerin örnek işbirliği fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi ve sanayicilerin örnek işbirliği

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ne İtfaiye Grubu kurmak için harekete geçti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Çok kıymetli bir iş. İzmir için çok anlamlı bir girişim, Türkiye'ye de örnek olsun diliyoruz” dedi.

 Soyer: “500 bin çocuk Süt Kuzusu ile büyüdü” fotoğrafı Soyer: “500 bin çocuk Süt Kuzusu ile büyüdü”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Dünya Okul Süt Günü kapsamında anaokulu öğrencilerini konuk etti. Miniklerle sütün önemi hakkında sohbet eden Başkan Soyer, “Bugüne kadar İzmir’de 500 bin çocuk Süt Kuzusuyla büyüdü. Şu an, 110 bin çocuğumuza her gün süt ulaştırıyoruz” dedi.

 Expo Sport 2023 spor tutkunlarını buluşturuyor fotoğrafı Expo Sport 2023 spor tutkunlarını buluşturuyor

Spor ve E-spor tutkunlarını Fuar İzmir’de buluşturan Expo Sport 2023 Spor Fuarı, kapılarını ziyaretçilerine açtı. Tüm spor dallarının bir arada olduğu Türkiye'nin ilk spor fuarı Expo Sport, 1 Ekim akşamına kadar ziyaret edilebilecek.

 Pet İzmir 2023 açıldı fotoğrafı Pet İzmir 2023 açıldı

Pet İzmir - 7. Uluslararası İzmir Evcil Hayvan Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı, törenle açıldı. Fuarizmir B Hol’de düzenlenen Pet İzmir, 1 Ekim 2023 akşamına kadar açık kalacak.

 Almanya İzmir Başkonsolosu Schröer Soyer’i ziyaret etti fotoğrafı Almanya İzmir Başkonsolosu Schröer Soyer’i ziyaret etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, makamında Almanya’nın İzmir Başkonsolosu Ralf Schröer’i ağırladı. Başkan Tunç Soyer, “Gelecek, kentlerin dünyası olacak. Frankfurt ve Berlin ile ilişkilerimizi daha da geliştirmek niyetindeyiz” dedi.

 Avrupalı gençler İzmir’in şansını yüksek görüyor fotoğrafı Avrupalı gençler İzmir’in şansını yüksek görüyor

2026 Avrupa Gençlik Başkenti adayı İzmir için geri sayım başladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi bu unvanı kazanmış kentlerden gençleri Uluslararası Kent ve Gençlik Çalıştayı’nda buluşturdu.

İçerik Değiştirme