Erişilebilirlik Butonu

Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
İzmir'in Kurtuluşunun 100.Yılı
10° hava durumu ikonu

Sağ Menü

 “Yıllardır hayalini kurduğumuz bir çalışmaydı” fotoğrafı “Yıllardır hayalini kurduğumuz bir çalışmaydı”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Buca'ya kent merkezinden araç giriş çıkışını sağlayan ana arterlerden Gürçeşme Caddesi'ndeki son asfalt serim çalışmasını yerinde inceledi.

 “Yıllardır hayalini kurduğumuz bir çalışmaydı” fotoğrafı “Yıllardır hayalini kurduğumuz bir çalışmaydı”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Buca'ya kent merkezinden araç giriş çıkışını sağlayan ana arterlerden Gürçeşme Caddesi'ndeki son asfalt serim çalışmasını yerinde inceledi.

 “Bayram hediyesi için İzmirlileri kampanyaya davet ediyorum” fotoğrafı “Bayram hediyesi için İzmirlileri kampanyaya davet ediyorum”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Hatay Antakya Koordinasyon Merkezi'nde kurulan konteyner kenti yerinde inceledi.

 Konteynerler bayrama yetişecek fotoğrafı Konteynerler bayrama yetişecek

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ı ziyaret etti. Konteynerlerin Ramazan Bayramı'na kadar hazır olacağını söyleyen Başkan Tunç Soyer, “Bunların hepsi geride kalacak” dedi.

 Başkan Soyer Hatay’da İzmir Dayanışma Gönüllüleri'ni ziyaret etti fotoğrafı Başkan Soyer Hatay’da İzmir Dayanışma Gönüllüleri'ni ziyaret etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İskenderun'da depremin dördüncü gününden bu yana depremzedelerin yanında olan İzmir Dayanışma Gönüllüleri'ni ziyaret etti. Başkan Soyer, “Ayakları yere basan, istikrarlı, sürdürülebilir bir modele ihtiyaç var. Biz her konuda işbirliğine hazırız” dedi.

 Üçkuyular ve Bostanlı feribot iskeleleri yenileniyor fotoğrafı Üçkuyular ve Bostanlı feribot iskeleleri yenileniyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin deniz ulaşımını güçlendirme çalışmaları sürüyor. Artan feribot kullanımı ile birlikte yolculara konforlu bir ulaşım imkânı sunmak için kolları sıvayan Büyükşehir Belediyesi, Üçkuyular ve Bostanlı feribot iskelelerinde yenileme çalışması başlattı.

 Soyer: “Osmaniye'nin yüzü gülene kadar yanınızda olacağız” fotoğrafı Soyer: “Osmaniye'nin yüzü gülene kadar yanınızda olacağız”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Osmaniye'de düzenlenen iftarda depremzedelerle buluştu. Kardeşlik ilişkilerinin devam edeceğini söyleyen Başkan Tunç Soyer, “Osmaniye tekrar ayağa kalkana ve yüzü gülene kadar yanınızda olacağız” dedi.

 Osmaniyeli üreticiye İzmir’den can suyu fotoğrafı Osmaniyeli üreticiye İzmir’den can suyu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Osmaniye’de daha önce ziyaret ettiği kooperatiflerin temsilcileriyle bir araya geldi.

 Kahramanmaraş'ta 120 konteynerin kurulumu tamamlandı fotoğrafı Kahramanmaraş'ta 120 konteynerin kurulumu tamamlandı

Deprem bölgesinde ziyaretlerini sürdüren ve sorunları yerinde dinleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kahramanmaraş’ın Narlı beldesinde kurulan konteyner kenti ziyaret etti.

 Başkan Soyer, Harmanlı ve Gölbaşı belediyelerini ziyaret etti fotoğrafı Başkan Soyer, Harmanlı ve Gölbaşı belediyelerini ziyaret etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, depremden etkilenen Adıyaman'ın Harmanlı ve Gölbaşı belediyelerini ziyaret etti.

 Soyer deprem ve selden etkilenen kardeş belediye Tut'u ziyaret etti fotoğrafı Soyer deprem ve selden etkilenen kardeş belediye Tut'u ziyaret etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kardeş belediyesi Adıyaman'ın Tut ilçesinin Belediye Başkanı Mehmet Kılıç'ı ziyaret etti.

 “İlk günden beri buradaydık” fotoğrafı “İlk günden beri buradaydık”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Adıyaman'a kurulan konteyner kenti ziyaret etti.

 Geleceğini Kuran Genç Kadınlar sertifikalarına kavuştu fotoğrafı Geleceğini Kuran Genç Kadınlar sertifikalarına kavuştu

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası’nın protez tırnak ve tırnak sanatı kursuna katılan kadınlar sertifikalarını aldı.

 Uluslararası 12 yaş altı İzmir Kupası başlıyor fotoğrafı Uluslararası 12 yaş altı İzmir Kupası başlıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle 7-9 Nisan’da düzenlenecek “Uluslararası 12 Yaş Altı İzmir Kupası”nda 20 ülkeden 72 takım ve yaklaşık bin 500 sporcu mücadele edecek.

 Barok Günleri 15 Nisan’da başlıyor fotoğrafı Barok Günleri 15 Nisan’da başlıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde Barok Müzik Günleri 15 Nisan Cumartesi günü başlıyor. Biletler 1 Nisan’da satışa sunulacak.

 Soyer: İzmir yeni bir marka kazandı fotoğrafı Soyer: İzmir yeni bir marka kazandı

İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu’nun 116’ncı toplantısında İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi konuşuldu. Başkan Tunç Soyer, kongre için süreklilik mesajı vererek “İzmir, Enternasyonal Fuarı gibi yeni bir marka kazandı” dedi.

 İklim krizine karşı dirençli kentler fotoğrafı İklim krizine karşı dirençli kentler

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Danimarka’nın İstanbul Başkonsolosu Thierry Hoppe ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinde yeni görevlendirmeler yapıldı fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinde yeni görevlendirmeler yapıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki bazı şirketlerde istifalarla boşalan yönetim kadrolarına atamalar ve görev değişiklikleri yapıldı.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri karla mücadele için sahada fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri karla mücadele için sahada

İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kentin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle yol açma ve tuzlama çalışmaları yaptı.

 Dünyaca ünlü tekne markaları bu fuarda fotoğrafı Dünyaca ünlü tekne markaları bu fuarda

Bu yıl ilk kez düzenlenen MAST-Marine Saloon Trade Tekne, Tekne Ekipmanları ve Deniz Aksesuarları Fuarı, Fuar İzmir’de kapılarını açtı.

 Yeniden Sinematek’te Alman sineması rüzgârı fotoğrafı Yeniden Sinematek’te Alman sineması rüzgârı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Nisan ayındaki “Yeniden Sinematek” gösterimlerinde Yeni Alman Sineması temasıyla dört film İzmirli sinemaseverlerle buluşacak.

 Dünya Tiyatro Günü’nde “3 Nalla 1 At” oyununun galası yapıldı fotoğrafı Dünya Tiyatro Günü’nde “3 Nalla 1 At” oyununun galası yapıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın (İzBBŞT) yedinci oyunu “3 Nalla 1 At” 27 Mart Dünya Tiyatro Günü kapsamında İsmet İnönü Sahnesi’nde seyirciyle buluştu. Galaya İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de katıldı.

 Dört ayda üç madalya fotoğrafı Dört ayda üç madalya

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü eskrimcisi Lina Elmiladi, son dört ayda çıktığı üç uluslararası şampiyonada da madalya kazandı.

 59. Kütüphane Haftası başladı fotoğrafı 59. Kütüphane Haftası başladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 59. Kütüphane Haftası etkinlikleri Ahmed Adnan Saygun Merkezi’nde (AASSM) düzenlenen tören ile başladı. 2 Nisan tarihine kadar Kemalpaşa, Aliğa, Bergama ve Konak ilçelerinde atölyeler, söyleşiler ve imza günleri olacak.

 Zorlu son yolculuğuna uğurlandı fotoğrafı Zorlu son yolculuğuna uğurlandı

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden İzmir’in tanınmış iş insanlarından Kemal Zorlu, bugün Alsancak Hocazade Cami’nde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

İçerik Değiştirme