Erişilebilirlik Butonu

Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
İzmir'in Kurtuluşunun 100.Yılı
10° hava durumu ikonu

Sağ Menü

 İzmir’de Bosna Hersek rüzgarı fotoğrafı İzmir’de Bosna Hersek rüzgarı

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen 17. Dünya Bosna Hersek Diyasporası Futsal Şampiyonası'nda Avusturya'yı 1- 0'lık skorla yenen Almanya şampiyon oldu.

 Üreticilere yerel fide dağıtıldı fotoğrafı Üreticilere yerel fide dağıtıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in başlattığı Tohum Takas Şenliği’nin on birincisi Seferihisar’da düzenlendi.

 Suluboya Festivali barış mesajlarıyla başladı fotoğrafı Suluboya Festivali barış mesajlarıyla başladı

7. Uluslararası Sanat Yoluyla Sevgi, Barış ve Hoşgörü Suluboya Festivali ve Altın Fırça Yarışması, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde başladı.

 Mera İzmir ile üreticiye 6 milyon lira destek fotoğrafı Mera İzmir ile üreticiye 6 milyon lira destek

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Başka Bir Tarım Mümkün” vizyonuyla hayata geçirdiği Mera İzmir projesi kapsamında Bergama Çamavlu Köyü’ndeki geleneksel yaylaya hayvan salımı için meraların kapılarını açtı.

 Başkan Soyer Bosna Hersek heyetini ağırladı  fotoğrafı Başkan Soyer Bosna Hersek heyetini ağırladı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Bosna Hersek’in Ankara Büyükelçisi Adis Alagiç ve beraberindeki heyeti ağırladı.

 Depremde hasar gören hizmet binası yıkılıyor fotoğrafı Depremde hasar gören hizmet binası yıkılıyor

30 Ekim depreminde hasar gördüğü için boşaltılan İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Konak’taki ana hizmet binası yıkılıyor. Yıkımın tamamlanmasının ardından alana başkanlık ve belediye meclis salonunun bulunacağı daha küçük bir yapının inşa edilmesi planlanıyor.

 Büyükşehir, Gaziemir ikinci etap için 16 Haziran’da ihaleye çıkıyor fotoğrafı Büyükşehir, Gaziemir ikinci etap için 16 Haziran’da ihaleye çıkıyor

İzmir’de yüzde 100 uzlaşı ve yerinde dönüşüm ilkeleriyle İzmir Büyükşehir Belediyesi güvencesi ve garantörlüğü altında kentsel dönüşüm çalışmaları aralıksız devam ediyor.

 Narlıdere Metrosu’nda işler tıkır tıkır yürüyor fotoğrafı Narlıdere Metrosu’nda işler tıkır tıkır yürüyor

Çalışmaların yüzde 88 seviyesine geldiği Narlıdere Metrosu’nun inşaatında İzmir Büyükşehir Belediyesi meclis üyeleri için bilgilendirme gezisi düzenlendi. Meclis üyelerine İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu eşlik etti. Özuslu, “Narlıdere Metrosu’nda 600 emekçi kardeşimiz harıl

 Başkan Soyer’den komşuya Terra Madre daveti fotoğrafı Başkan Soyer’den komşuya Terra Madre daveti

Yunanistan’ın Ankara Büyükelçisi Christodoulos J. Lazaris ve İzmir Başkonsolosu Despoina Balkiza İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ziyaret etti. Başkan Soyer, Yunanistan’daki belediyeleri Eylül ayında İzmir’de yapılacak uluslararası gastronomi fuarı Terra Madre Anadolu’ya davet etti.

 Gençlere sanat etkinlikleri için ücretsiz 35 bin bilet  fotoğrafı Gençlere sanat etkinlikleri için ücretsiz 35 bin bilet

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir Gençlik Festivali kapsamında müjdesini verdiği “Biletin İzmir Art’ta” projesi yoğun ilgi gördü.

 Gençler usta yazarlarla bir araya gelecek fotoğrafı Gençler usta yazarlarla bir araya gelecek

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in genç odaklı kent vizyonuyla İzmir, ilk kez “Fanzin Buluşmaları”na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

 ​Suluboya Festivali 21 Mayıs’ta başlıyor fotoğrafı ​Suluboya Festivali 21 Mayıs’ta başlıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi 21-24 Mayıs tarihleri arasında 7. Uluslararası Sanat Yoluyla Sevgi, Barış ve Hoşgörü Suluboya Festivali ve Altın Fırça Yarışması’na ev sahipliği yapıyor.

 “Sonuna kadar yanınızda olacağız  fotoğrafı “Sonuna kadar yanınızda olacağız

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Buca Cezaevi Özgürleşirken Platformu’nun temsilcilerini ağırladı. Soyer “Biz başından itibaren sizin yanınızdayız, sonuna kadar da yanınızda olacağız. Çünkü burasının kamunun kullanımına açık bir yeşil alan olması gerektiğine inanıyoruz” dedi.

 Başkan Soyer: Sizler Türkiye'nin umut çiçeklerisiniz fotoğrafı Başkan Soyer: Sizler Türkiye'nin umut çiçeklerisiniz

İzmir'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için düzenlenen fener alayında binlerce İzmirli Cumhuriyet Meydanı’ndan Gündoğdu Meydanı’na 350 metrelik Atatürk posterini taşıdı.

 “Umudun yeniden filizlendiği günler çok yakın fotoğrafı “Umudun yeniden filizlendiği günler çok yakın

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir İl Başkanlığı'nın Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamasına katıldı. Başkan Soyer, “Demokrasi ve Cumhuriyet’e olan sadakatimiz bizim yegane rehberimizdir.

 Kanallarda temizlik çalışmalarına hız verildi fotoğrafı Kanallarda temizlik çalışmalarına hız verildi

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü kent genelinde sürdürdüğü ızgara, kanal ve galeri mecra hatlarının temizlik çalışmalarına havaların ısınmasının ardından hız verdi.

 Soyer: “Gençleri çok güzel bir gelecek bekliyor” fotoğrafı Soyer: “Gençleri çok güzel bir gelecek bekliyor”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı nedeniyle düzenlenen resmi törene katıldı. Gençler için yürütülen hizmetlerin arttığını söyleyen Soyer, “Çok güzel bir gelecek onları bekliyor” dedi.

 Krizde bile yatırımlarımızdan vazgeçmedik fotoğrafı Krizde bile yatırımlarımızdan vazgeçmedik

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP’de önceki dönemlerde görev yapmış milletvekili, il başkanı ve yöneticilerle bir araya geldi.

 Mithatpaşa Caddesi’nde  trafik akışı değişiyor fotoğrafı Mithatpaşa Caddesi’nde trafik akışı değişiyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi, İl Emniyet Müdürlüğü’nün talebi üzerine Mithatpaşa Caddesi’nin bir kısmına ilişkin trafik düzenlemesi yaptı. Yeni uygulama, 20 Mayıs Cuma gününden itibaren başlayacak.

 İZSU’da yeni görevlendirmeler fotoğrafı İZSU’da yeni görevlendirmeler

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü’nün yönetim kadrolarında bazı değişiklikler yapıldı. Buna göre kurumda Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Filiz Yıldız’ın yerine Candan Dipli görevlendirildi.

 İzmir’de eğlence dolu 19 Mayıs programı fotoğrafı İzmir’de eğlence dolu 19 Mayıs programı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında gençler için eğlence dolu bir program hazırladı. Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nin sahnesi gençler için açılacak.

 Başkan Soyer: “Bu memleketin size ihtiyacı var” fotoğrafı Başkan Soyer: “Bu memleketin size ihtiyacı var”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Özel İzmir Amerikan Koleji öğrencilerinin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinliklerine katıldı.

 Demokrasinin gereği olarak muhtarları önemsiyoruz fotoğrafı Demokrasinin gereği olarak muhtarları önemsiyoruz

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Çiğli’deki mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

 Deniz canlılarının sihirli dünyası çocuklarla buluşuyor fotoğrafı Deniz canlılarının sihirli dünyası çocuklarla buluşuyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi Su Ürünleri Hali Şube Müdürlüğü, deniz canlılarının sihirli dünyasını hikaye kitabında buluşturdu. Çocuklar için ücretsiz olarak dağıtılan kitaplarda boyama, bulmaca ve hikayeler de yer alıyor.

 “Tahliye çalışmalarının yüzde 70’ini tamamladık” fotoğrafı “Tahliye çalışmalarının yüzde 70’ini tamamladık”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Uzundere Kentsel Dönüşüm Alanı’nda üçüncü etabın tahliye çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Tunç Soyer, “Tahliye çalışmalarının yüzde 70’ini tamamladık. Uzlaşıyla karar vererek bu işi söz verdiğimiz gibi bitireceğiz” dedi.

İçerik Değiştirme