İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

34° hava durumu ikonu

Sağlıklı Yaş Alma ve Dayanışma Merkezi Sayfası

Sol Menü

Sayfa İçeriği

İzmir Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaş Alma Merkezi, 55 yaş ve üzeri hemşehrilerimize bir araya gelebilecekleri, sosyal ve fiziksel aktivitelerini artırabilecekleri bir merkez olarak hizmet veriyor.

Emeklilik günlerini dolu dolu yaşamak isteyenlere 2007 yılında kapılarını açan İzmir Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaş Alma ve Dayanışma Merkezi'nde  antrenör eşliğinde fiziki aktivitilere katılabiliyor,  sanat ve halk korosunda şarkılar söylüyor ve merkezde sık sık bir araya gelerek sohbet etme imkanı buluyor.
 

Üyelik sistemi ile çalışan merkezimizde, halk eğitim merkezinin desteğinde kurum içinde özel gün kutlamaları gerçekleştiriliyor, resim, takı, el işi kursları ve satranç eğitimi veriliyor.  

Merkezimiz etkinliklerine katılım için; 285 07 79 numaralı telefondan bilgi alabilir ve  İnönü Cad. No:817 Kat: 1 Üçkuyular - Karabağlar / İZMİR adresine üyelik kaydı talebinde bulunabilirsiniz.