Erişilebilirlik Butonu
TSE
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

32° hava durumu ikonu

Sağlıklı Yaş Alma ve Dayanışma Merkezi Sayfası

Sol Menü

Sayfa İçeriği

İzmir Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaş Alma Merkezi, 55 yaş ve üzeri, evinde yaşayan hemşehrilerimize, bir araya gelebilecekleri, sosyal ve fiziksel aktivitelerini artırabilecekleri bir merkez olarak hizmet veriyor.
 
Emeklilik günlerini dolu dolu yaşamak isteyenlere 2007 yılında kapılarını açan İzmir Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaş Alma ve Dayanışma Merkezi, düzenlediği birbirinden renkli etkinliklerle büyük ilgi görüyor.

Açıldığı günden bu yana 1000'den fazla üyesi olan merkezde antrenör eşliğinde spor yapabiliyor, İzmir’in turistik ve tarihi yerlerini geziyor, eğlencelere katılıyor; oluşturulan sanat müziği korosunda şarkılar söylüyor ve merkezde sık sık bir araya gelerek sohbet etme olanağı buluyor.Üyelik sistemi ile çalışan merkezimizde, amaçlarımız ve üyelerimizin talepleri doğrultusunda;  yoga, jimnastik, müzik, drama, satranç, çini, takı ve el sanatları vb. çalışmaları yapılabiliyor. Geziler, tekne turları ve eğlenceler düzenlenebiliyor, bilgilendirme toplantıları ve sinema günleri organize ediliyor.

Merkezimiz etkinliklerine katılım için; 285 07 79 numaralı telefondan bilgi alabilir ve  İnönü Cad. No:817 Kat: 1 Üçkuyular - Karabağlar / İZMİR adresine üyelik kaydı talebinde bulunabilirsiniz.