Erişilebilirlik Butonu
TSE
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

32° hava durumu ikonu

Hemşehri İletişim Merkezi Sayfası

Sol Menü

Sayfa İçeriği

Kentte yaşayan vatandaşların İzmir Büyükşehir Belediyesi ile arasında doğrudan ve kolaylıkla iletişim kurmasını sağlayan birim, Hemşehri İletişim Merkezi’dir.

Hemşehri İletişim Merkezi’nde güler yüzlü, açık, içten; bilgilendirmeyi, sorunları yönlendirmeyi ve çözüme kavuşturmayı ilke edinmiş genç, dinamik ve deneyimli bir ekip görev yapmaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediye Binası’nın giriş katında bulunan Hemşehri İletişim Merkezi’ne gelip şahsen başvuruda bulunabilir; telefon, e-posta, kurumsal sosyal medya hesaplarımız, faks ve mektup aracılığıyla veya him.izmir.bel.tr adresindeki online başvuru kanalıyla işleminizi başlatabilirsiniz.

Başvuruda bulunduğunuz konunun çözümü zaman gerektiriyorsa, size bir kayıt numarası verilecek ve işleminiz takibe alınacaktır.

Hemşehri İletişim Merkezi telefonla, gerekirse yazılı olarak en kısa sürede size ulaşacaktır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde bulunan tüm muhtarlar, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Muhtarlar Masası ile sürekli bağlantı halindedir. Mahalle ya da semtiniz ile ilgili olan istek, şikayet ve önerilerinizi muhtarınız aracılığıyla da iletebilirsiniz.

Kurum hizmetlerine ilişkin ayrıntılı bilgi için "hizmet rehberi kitapçığımız"dan yararlanabilirsiniz.

Hemşehri İletişim Merkezi (HİM)
Tel: 444 40 35
Faks: 293 39 95
Web: https://him.izmir.bel.tr
E-posta: him@izmir.bel.tr
Twitter: @izmirhim