Erişilebilirlik Butonu
TSE
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

25° hava durumu ikonu

Spor Okullarımız Sayfası

Sol Menü

Sayfa İçeriği

Spor Okulları
Spor okullarınımızda   5 – 17 yaş arasındaki çocuklarımıza ve 18 yaş üzeri yetişkinlere çeşitli dallarda yaz ve kış dönemleri olmak üzere spor eğitimleri gercekleştirilmektedir.

Açık Alan Kondisyon Merkezlerimizde bulunan aletlerimizde, uzman antrenör kadrosuyla her yaşa uygun çalışmalarımız yapılmaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kentin tüm noktalarındaki tesisler bazında gerçekleşen spor okulları, branşlar, kayıt koşulları ve kurs ücretlerine kurumumuzun sayfasından    erişebilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nün sayfasında Spor Okulları başlığı altında tesis listesi yer almaktadır. Tesislerin adını tıklayarak tesis bazında gerçekleşen eğitim programlarına ve kayıt koşullarına göz atabilirsiniz.

Ücretsiz Tenis Kursları
Ayrıca kurumumuz Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı  8 - 14 yaş grupları için ücretsiz tenis kursları da  düzenliyor.
Kayıt için bu linki tıklayınız... (Yoğun talep nedeniyle kayıt başvuruları tamamlanmıştır)

Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı ve Buca Hasanağa Parkı kortlarında verilecek eğitimler hakkında ayrıntılı bilgi için 
Tel:  293 3090 - 293 3095 - 293 3096