Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk

Sağ Menü

 “İyi ki İzmirliyiz” fotoğrafı “İyi ki İzmirliyiz”

Milli Mücadele’nin 100. yılı olarak kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı İzmir Büyükşehir Belediyesi muhteşem bir geceyle taçlandırdı.

 "Yaparsa İzmir yapar" fotoğrafı "Yaparsa İzmir yapar"

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İnciraltı Kent Ormanı'nda düzenlenen festivalde gençlerle buluşarak 19 Mayıs coşkusuna ortak oldu.

 100. yıla yakışan coşku fotoğrafı 100. yıla yakışan coşku

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yıldönümünde binlerce İzmirli Cumhuriyet Meydanı’nda buluştu.

 Binlerce genç yürek "19 Mayıs" için koştu fotoğrafı Binlerce genç yürek "19 Mayıs" için koştu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 19 Mayıs Yol Koşusu'na katılarak İzmirlilerin bayram coşkusuna ortak oldu.

 Genç girişimcilere Başkan Soyer'den tam destek fotoğrafı Genç girişimcilere Başkan Soyer'den tam destek

Kurdukları "Bikeys Genç Başarı" şirketi ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın düzenlediği inovasyon yarışmasında finale kalan Çiğli Fen Lisesi öğrencilerine İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'den de destek geldi.

 Türkiye'nin ilk "Engelli Farkındalık Merkezi"ne tam not fotoğrafı Türkiye'nin ilk "Engelli Farkındalık Merkezi"ne tam not

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Türkiye'nin ilk Engelli Farkındalık Merkezi, engelli olmayan bireylerin bu konuda empati geliştirmesi amacıyla eğitim faaliyetleri yürütüyor.

 "Dev köstebek" yeraltına indi fotoğrafı "Dev köstebek" yeraltına indi

​İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin yapımını sürdürdüğü Narlıdere Metrosu'nda kazı çalışmalarına hız kazandıracak TBM adı verilen iki adet dev tünel açma makinesinden ilki yeraltına indirildi.

 Gönüllerin şampiyonu! fotoğrafı Gönüllerin şampiyonu!

​İzmir Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Süper Lig play-off serisini ikinci sırada tamamladı. Başkan Tunç Soyer, "Şampiyonluğa çok yaklaştık ama olmadı. Onlar gönüllerimizin şampiyonu" dedi.

 19 Mayıs coşkusu tüm İzmir’i saracak fotoğrafı 19 Mayıs coşkusu tüm İzmir’i saracak

Türkiye'nin farklı kentlerinden gelen bin 400 üniversite öğrencisi, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Gençlik Festivali'nde 19 Mayıs coşkusunu yaşayacak.

 Başkan Soyer, "Dünyanın en güzel iki kentini birleştireceğiz" fotoğrafı Başkan Soyer, "Dünyanın en güzel iki kentini birleştireceğiz"

İzmir-Selanik arasında yapılması planlanan gemi seferleri konusunda çok önemli bir adım atıldı. Tarihi Havagazı Fabrikası'nda seferlerin başlaması için Türkiye'ye gelen Selanik heyeti ve sektör temsilcileri ile bir araya geldi.

 Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden fotoğrafı Büyükşehir Belediyesi'nden iki müjde birden

​İzmir Büyükşehir Belediyesi, Pazar günü gerçekleşecek 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarının coşkulu ve geniş bir katılıma sahne olması için toplu ulaşım ücretlerini gün boyunca 1 kuruş olarak belirledi.

 "Yeni döneme mutabakatla başlamak çok güzel" fotoğrafı "Yeni döneme mutabakatla başlamak çok güzel"

​İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki İZDENİZ A.Ş. ile Türkiye Denizciler Sendikası arasında sürdürülen toplu iş sözleşmesi anlaşmayla noktalandı.

 Başkan Soyer'den "ekolojik kriz" vurgusu  fotoğrafı Başkan Soyer'den "ekolojik kriz" vurgusu

​Türkiye’yi ulusal ve uluslararası alanda temsil eden sertifikalı organik ürünlere yönelik tek fuar Ekoloji İzmir, onuncu kez kapılarını açtı.

 Milli Mücadele'nin 100'üncü yıldönümü anısına fotoğrafı Milli Mücadele'nin 100'üncü yıldönümü anısına

Kent tarihi ve kültürü açısından önemli çalışmalara imza atan İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi (APİKAM), İzmir’in işgali ve Milli Mücadele’nin 100’üncü yılına özel panel düzenliyor. Panel, 16 Mayıs Perşembe günü saat 16.00'da başlayacak.

 “En İyi Yerel Yönetici” ödülü Başkan Tunç Soyer’in fotoğrafı “En İyi Yerel Yönetici” ödülü Başkan Tunç Soyer’in

​Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Bedia Muvahhit Tiyatro Ödülleri kapsamında “Yılın En İyi Yerel Yöneticisi” ödülü sanata olan katkıları nedeniyle İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e verildi.

 Tebrik çiçeği yerine 10 bin kitap toplandı fotoğrafı Tebrik çiçeği yerine 10 bin kitap toplandı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tunç Soyer’in, tebrik çiçeği yerine Gültepe’deki kütüphane için yaptığı kitap bağışı çağrısı dev bir kampanyaya dönüştü. Bir aylık sürede toplanan yaklaşık on bin kitap, koliler halinde okuyucularla buluşacağı kütüphaneye gönderildi.

 Urla vapur seferleri 18 Mayıs'ta başlıyor fotoğrafı Urla vapur seferleri 18 Mayıs'ta başlıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZDENİZ Genel Müdürlüğü, 18 Mayıs'tan itibaren Urla vapur seferlerini başlatıyor. Karşıyaka, Konak, Güzelbahçe rotasını izleyerek Urla İskelesi'nde son bulacak seferler Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecek.

 Başkan Soyer, Macera Park’ı gezdi. fotoğrafı Başkan Soyer, Macera Park’ı gezdi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 2018 yılı Ekim ayında Bornova Atatürk Mahallesi’nde hizmete alınan Macera Parkı gezdi.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi meclis toplantıları sosyal medyadan canlı yayınlanacak fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi meclis toplantıları sosyal medyadan canlı yayınlanacak

​2014 yılından bu yana İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin internet sitesinden canlı yayınlanan meclis toplantıları 13 Mayıs Pazartesi gününden itibaren belediyenin sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlanacak.

 Büyükşehir’in ilk iftarı özel insanlara fotoğrafı Büyükşehir’in ilk iftarı özel insanlara

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı iftar buluşmalarında, engelli ve ailelerini ağırladı. Tarihi Havagazı Fabrikası'nda kurulan iftar sofrasına 4 bin 500 konuk katıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, konukları ile tek tek ilgilenerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 İzmir'de "Avrupa Günü" buluşması fotoğrafı İzmir'de "Avrupa Günü" buluşması

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Avrupa Günü" nedeniyle İzmir'e gelen Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger'i ağırladı.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Ramazan dayanışması fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Ramazan dayanışması

İzmir Büyükşehir Belediyesi paylaşma ve dayanışma geleneği ile bu Ramazan’da da ihtiyaç sahibi 55 bin aileye erzak ve nakit yardımı gerçekleştiriyor. Binlerce İzmirli ise Büyükşehir Belediyesi’nin 13 mahallede kuracağı gönül sofrasında oruçlarını açacak.

 AASSM'de konser sezonu “İlahiler Senfonisi” ile kapandı fotoğrafı AASSM'de konser sezonu “İlahiler Senfonisi” ile kapandı

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, 2018-2019 sezonunu muhteşem bir konserle kapattı. 120 kişilik dev bir kadronun yer aldığı “İlahiler Senfonisi” Ramazan ayının ikinci gününde sanatseverlerle buluştu.

 "Halk Taşıt" uygulamasından 1 haftada "1 milyon 100 bin" yolcu yararlandı fotoğrafı "Halk Taşıt" uygulamasından 1 haftada "1 milyon 100 bin" yolcu yararlandı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Tunç Soyer'in imzasını taşıyan "Halk Taşıt" projesinde ilk hafta geride kaldı. Sabah ve akşam yoğun saatlerde toplu taşıma ücret tarifesinin yarı yarıya indirilmesini içeren uygulamadan 1 haftalık sürede 1 milyon 100 bin yolcu yararlandı.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi, Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Avrupa üçüncüsü oldu fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi, Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Avrupa üçüncüsü oldu

İzmir Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, mücadele ettiği Avrupa Ligi-3 finallerini üçüncü olarak tamamladı. İzmir ekibi, İspanya'daki son maçında ASD Handicap Sport Varese'yi 79-41 yenerek bir kez daha kürsüye çıkmayı başardı.

İçerik Değiştirme