Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
27° hava durumu ikonu

Sağ Menü

 “İnsan sağlığını tehdit edecek bir olumsuzluk yaşanmadı” fotoğrafı “İnsan sağlığını tehdit edecek bir olumsuzluk yaşanmadı”

İZSU Genel Müdürlüğü klorlama ünitesindeki kısmi bir teknik arıza nedeniyle dün İzmir’in bazı ilçelerinde şebeke suyunda kokuya neden olan değişimin insan sağlığını etkileyecek bir durum yaratmadığını analiz sonuçlarıyla birlikte açıkladı.

 İZSU Genel Müdürlüğü’nden duyuru fotoğrafı İZSU Genel Müdürlüğü’nden duyuru

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Gaziemir ilçesinde suyun tat ve kokusunu etkileyen kısa süreli bir arıza yaşandığını ancak sorunun insan sağlığına olumsuz bir etkisinin bulunmadığını açıkladı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 İzmir’in fil ailesi üçüncü yavrusuna da kavuştu fotoğrafı İzmir’in fil ailesi üçüncü yavrusuna da kavuştu

İzmir Büyükşehir Belediyesi Doğal Yaşam Parkı sakinlerinden Begümcan ve Winner çiftinin üçüncü yavruları da dünyaya geldi. Doğumuyla parkta sevinç ve heyecan yaratan yavrunun ve anne Begümcan’ın sağlık durumu ise iyi.

 Yamanlar Dağı tesislerinin ihalesi İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin fotoğrafı Yamanlar Dağı tesislerinin ihalesi İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin

Yamanlar Dağı’nda sanatoryum olarak kullanılan ancak yıllar önce kaderine terk edilen tesisin işletilmesi için Orman Bölge Müdürlüğü tarafından açılan ihaleyi İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Grand Plaza şirketi kazandı.

 İzmirli sporculardan bir kupa daha fotoğrafı İzmirli sporculardan bir kupa daha

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı, Ankara’da oynanan finallerin son maçında Pendik Belediyesi’ni 2-0 yenerek Türkiye Süper Ligi’ni üçüncü sırada tamamladı. Sezonu kupayla kapatan ampute futbolcuları İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de kutladı.

 “Atık su arıtma tesislerimizin sayısını, 3 yıl içinde 68’den 93’e çıkarıyoruz” fotoğrafı “Atık su arıtma tesislerimizin sayısını, 3 yıl içinde 68’den 93’e çıkarıyoruz”

İklim değişikliği ve deniz suyundaki kirliliğe bağlı olarak ortaya çıktığı ifade edilen müsilajın Türkiye gündemine taşınmasıyla birlikte kentsel atık suların arıtıldığı tesisler daha da önem kazandı.

 Kiraz'daki üreticilere 333 ton kuzu büyütme yemi hibe edildi fotoğrafı Kiraz'daki üreticilere 333 ton kuzu büyütme yemi hibe edildi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in “Başka Bir Tarım Mümkün” felsefesi doğrultusunda, kırsal bölgelerdeki üreticiye yönelik destekler artarak devam ediyor. Büyükşehir, İzmir merkeze en uzak ilçelerden Kiraz’ın 37 köyünde toplam 159 üreticiye 333 tonu bulan büyütme yemi hibe etti.

 Engelleri aşa aşa geliyor fotoğrafı Engelleri aşa aşa geliyor

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde normal sezonu zirvede bitiren İzmir Büyükşehir Belediyespor, en son 2003-2004 sezonunda kazandığı şampiyonluk kupasını yıllar sonra yeniden İzmir’e getirmek istiyor. Şampiyonun belirleneceği play-off serisi 21 Haziran’da başlıyor.

 İzmir Büyükşehir Meclisi’nden HDP’ye yapılan saldırı için ortak kınama mesajı fotoğrafı İzmir Büyükşehir Meclisi’nden HDP’ye yapılan saldırı için ortak kınama mesajı

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde grubu olan CHP, İyi Parti, AK Parti ve MHP, HDP İzmir İl Başkanlığı binasına yapılan saldırı için ortak kınama mesajı yayınladı. Kınama metninde demokrasi ve barış vurgusu öne çıktı.

 Büyükşehir’den  yoga etkinliği fotoğrafı Büyükşehir’den yoga etkinliği

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 21 Haziran Dünya Yoga Günü'nde İzmirlileri yoga uzmanlarıyla bir araya getiriyor. Tarihi Havagazı Fabrikası Gençlik Yerleşkesi'nde düzenlenecek ücretsiz etkinlik pandemi kurallarına uygun olarak yapılacak.

 Kore’nin Ankara Büyükelçisi Soyer'i ziyaret etti fotoğrafı Kore’nin Ankara Büyükelçisi Soyer'i ziyaret etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Güney Kore Cumhuriyeti'nin Ankara Büyükelçisi Won Ik Lee ve beraberindeki heyeti ağırladı. Görüşmede iki ülke arasındaki ticaret, turizm ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesine yönelik konular ele alındı.

 Başkan Soyer kuraklıkla ve yoksullukla mücadelede İzmir Tarımı’nın rolünü anlattı fotoğrafı Başkan Soyer kuraklıkla ve yoksullukla mücadelede İzmir Tarımı’nın rolünü anlattı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Birleşmiş Milletler 2021 Gıda Sistemleri Zirvesi öncesinde düzenlenen uluslararası diyalog toplantısına katıldı.

 Emre Duygu Tiyatro Afişleri Sergisi açıldı fotoğrafı Emre Duygu Tiyatro Afişleri Sergisi açıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Akdeniz Akademisi tarafından her yıl düzenlenen tasarım sergilerin ilki İzmirlilerle buluştu. Emre Duygu Tiyatro Afişleri Sergisi, “Tırtıl Tasarım Ünitesi”nde yerini aldı.

 Meclis hentbol şampiyonlarını ağırladı fotoğrafı Meclis hentbol şampiyonlarını ağırladı

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Haziran ayı olağan toplantısının ikinci oturumu Türkiye Kupası’nı kazanan İzmir Büyükşehir Belediyesi Erkek Hentbol Takımı ve yine Türkiye Kupası’nda finale kalan Kadın Hentbol Takımı’nı ağırladı. Sporculara Meclis’te plaket verildi.

 ​Denizde yaz seferleri başlıyor fotoğrafı ​Denizde yaz seferleri başlıyor

Günübirlik tatilcilerin gözde sayfiye mekânları Foça, Mordoğan ve Urla’ya hafta sonu yaz seferleri, 19 Haziran Cumartesi günü başlıyor. Tek yöne bilet fiyatları geçen seneyle aynı tutulurken; gidiş-dönüş biletlerinde indirim yapıldı. İlk seferlerin biletleri 17 Haziran’da satışa sunulacak.

 “Hak eden kazanacak” fotoğrafı “Hak eden kazanacak”

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde istihdam edilecek itfaiyeci adayları, kuruma girmek için zorlu sınavlarda ter döküyor.İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Dr. Buğra Gökçe, “Hak edenin, liyakat sahibinin kuruma kazandırılması için çabalıyoruz. Başkanımızın temel politikası da bu” dedi.

 İzmir uluslararası toplantıya ev sahipliği yapıyor fotoğrafı İzmir uluslararası toplantıya ev sahipliği yapıyor

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in “Başka Bir Tarım Mümkün” vizyonu doğrultusunda İzmir, BM 2021 Gıda Sistemleri Zirvesi öncesinde “Yoksullukla Mücadelede Doğayla Uyumlu Gıda Sistemleri” adlı diyalog toplantısına ev sahipliği yapacak.

 CHP'li başkanlar buluştu fotoğrafı CHP'li başkanlar buluştu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP'li belediye başkanlarıyla bir araya geldi. İzmir Marina'daki 4,5 saatlik toplantıda belediyelerin yaptıkları çalışmalar, gelecek döneme dair planlanan projeler görüşüldü.

 “İzmir Tarımı kuraklık ve yoksullukla mücadeleyi odağına alıyor” fotoğrafı “İzmir Tarımı kuraklık ve yoksullukla mücadeleyi odağına alıyor”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Tarımı ve kooperatifçiliğin geliştirilmesine yönelik çalışmalarını ekonomi gazetecilerine anlattı.

 “İzmir’de korkulara yer yok, umudun şehri olacağız” fotoğrafı “İzmir’de korkulara yer yok, umudun şehri olacağız”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, dünyanın ilk Cittaslow Metropolü olan İzmir’in yol haritasını anlattı. Cittaslow Metropol’ün geleceğin şehirlerini inşa etme projesi olduğunu ifade eden Soyer, “Dünyanın ve ülkemizin geldiği durumda, şehirlerimiz bir yol ayrımındadır.

 Ahmet Piriştina ölümünün on yedinci yılında anıldı fotoğrafı Ahmet Piriştina ölümünün on yedinci yılında anıldı

İzmir’in eski Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Piriştina, ölümünün on yedinci yıl dönümünde kabri başında düzenlenen törenle anıldı. Törene İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de katıldı. Soyer yayımladığı mesajda “Bıraktığı mirasın taşıyıcısıyız” dedi.

 ​Gaziemir’de birinci etap için imzalar atıldı fotoğrafı ​Gaziemir’de birinci etap için imzalar atıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Gaziemir Aktepe ve Emrez Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Alanı’nda birinci etap inşaat çalışmalarını başlatacak protokolü Büyükşehir iştiraki İZBETON A.Ş. ile imzaladı.

 Soyer:  “Cittaslow Metropol unvanı İzmir’i dünyanın gündemine taşıyacak” fotoğrafı Soyer: “Cittaslow Metropol unvanı İzmir’i dünyanın gündemine taşıyacak”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Meclis toplantısında dünyada ilk kez İzmir’in Cittaslow Metropol unvanı aldığını belirterek, “Bu, İzmir’i dünyanın gündemine taşıyacak başarıdır. Bu, İzmir’in ortak başarısıdır” dedi.

 "Daha yeşil, daha temiz, engelsiz ve planlı bir İzmir için" fotoğrafı "Daha yeşil, daha temiz, engelsiz ve planlı bir İzmir için"

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin yeni imar yönetmeliği yürürlüğe girdi. "Daha Temiz, Daha Yeşil ve Engelsiz bir İzmir" yaratmak için yeniden düzenlenen yönetmelikte önemli değişikliklere yer verildi.

 İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali Dünya Müzik Günü’nde başlıyor fotoğrafı İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali Dünya Müzik Günü’nde başlıyor

​İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir’i bir kültür kenti haline getirme hedefi doğrultusunda Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali” 21 Haziran Avrupa Müzik Günü’nde başlıyor. Başkan Soyer, “Amacımız sinema ve müzik sektörlerini İzmir’de bu

İçerik Değiştirme