Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
10° HAFİF SAĞANAK YAĞIŞLI

Sağ Menü

 İskelede akşam sürprizi fotoğrafı İskelede akşam sürprizi

Toplu ulaşım araçlarını kullanan İzmirliler, zaman zaman tatlı sürprizlerle karşılaşıyor. Tıpkı Büyükşehir Belediyesi'nin vapur, iskele ve istasyonlarda düzenlediği "Genç Sahne" konserleri gibi.

 TARKEM hedef büyüttü fotoğrafı TARKEM hedef büyüttü

Başta İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte 123 ortağa sahip TARKEM, 252 hektarlık Kemeraltı-Agora-Kadifekale bölgesinin turizmde "çekim merkezi" haline getirilmesi için yeni hamlelere hazırlanıyor

 Tek projeyle 1 milyon TL tasarruf ettiler fotoğrafı Tek projeyle 1 milyon TL tasarruf ettiler

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde geliştirilen "Bakım Onarım Süreçlerinin İyileştirilmesi" başlıklı proje, 2018 Verimlilik Proje Ödülleri Yarışması'nda finale kaldı.

 Dostça bir seçim olsun fotoğrafı Dostça bir seçim olsun

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, geçen hafta Milliyetçi Hareket Partisi ile başladığı siyasi parti temsilciliklerine ziyaret turunu İyi Parti ile sürdürdü.

 İzmir'i özümsemeyen, bu kenti yönetemez! fotoğrafı İzmir'i özümsemeyen, bu kenti yönetemez!

İzmir Belediyesi’nin 150. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Uluslararası Yerel Yönetimler, Demokrasi ve İzmir” konulu sempozyum başladı.

 "Bana gücünüz yetmez ama kente zarar veriyorsunuz" fotoğrafı "Bana gücünüz yetmez ama kente zarar veriyorsunuz"

Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kendisini siyasi tartışmaların içine çekmeye çalışanlara mesaj gönderdi: "Sözüm, İzmir gibi bir kentin 150 yıllık belediyecilik tarihinde en uzun süre..

 Selçuk’a yakışan garaj fotoğrafı Selçuk’a yakışan garaj

İzmir Büyükşehir Belediyesi, yaklaşık 15 milyon liralık yatırımla inşaatına başladığı Selçuk Semt Garajı’nın yüzde 65’ini tamamladı.

 “Ya bize kendini hiç göstermeyecek ya da bizi hiç bırakmayacaktın” fotoğrafı “Ya bize kendini hiç göstermeyecek ya da bizi hiç bırakmayacaktın”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun Beydağ ziyareti, renkli görüntülere sahne oldu.

 Taş ocağıydı, orman olacak fotoğrafı Taş ocağıydı, orman olacak

Moloz ve hafriyatla dolan 500 dönümlük 4 döküm sahasını onbinlerce fidanla donatan Büyükşehir Belediyesi, Cumartesi günü Bornova’daki Fatmacık Kayası depolama sahasında ağaç dikme töreni düzenleyecek.

 Hoş geldin “Aziz  Efe” fotoğrafı Hoş geldin “Aziz Efe”

İlçe ziyaretleri kapsamında Beydağ’a giden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu vatandaşlar sevgi gösterileri ile karşıladı ve kendisinin efe kıyafetli yağlı boya tablosunu hediye etti.

 Örnekköy'de ilk etap hızlı başladı fotoğrafı Örnekköy'de ilk etap hızlı başladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Örnekköy'deki ilk etabın da bodrum ve zemin katlarını tamamladı.

 En güzel ders fotoğrafı En güzel ders

İzmir Büyükşehir Belediyesi, şehir yaşamındaki çocukların doğayla bağ kurması için "Topluluk Bahçesi" oluşturdu.

 Kurs biter bitmez iş buldular fotoğrafı Kurs biter bitmez iş buldular

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası’nın açtığı “Gaz Altı Kaynağı” kursundan mezun olan kursiyerler törenle sertifikalarını aldı.

 Büyükşehir'den "İzmir Sempozyumu” fotoğrafı Büyükşehir'den "İzmir Sempozyumu”

İzmir Büyükşehir Belediyesi Akdeniz Akademisi, İzmir Belediyesi’nin 150. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında “Uluslararası Yerel Yönetimler, Demokrasi ve İzmir” konulu sempozyum düzenliyor. 15 –

 Alkışlar "Sensin Atatürk" için fotoğrafı Alkışlar "Sensin Atatürk" için

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 80. ölüm yıldönümü etkinlikleri kapsamında "Sensin Atatürk" adlı senfonik eserin prömiyeri Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde düzenlendi.

 Çocuklar bu habere çok sevinecek fotoğrafı Çocuklar bu habere çok sevinecek

İzmir Doğal Yaşam Parkı ailesi, Belçika’dan gelen marmoset maymunu, Napolyon tavuskuşu, kapibara, aslan ve Yeni Gine su kaplumbağasıyla tür sayısını 138’e çıkardı.

 Kalamarlar yok olmasın diye! fotoğrafı Kalamarlar yok olmasın diye!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, balıkçıların önemli geçim kaynağı olan kalamarın neslini devam ettirmesini sağlamak ve popülasyonunu artırmak için örnek bir projeye imza attı.

 Titreyip kendimize gelmek zorundayız fotoğrafı Titreyip kendimize gelmek zorundayız

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl 11. kez düzenlediği Ata'ya Saygı Yürüyüşü'nde yine on binlerce İzmirli tek yürek oldu.

 İzmir'de zamanın durduğu an fotoğrafı İzmir'de zamanın durduğu an

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 80. yıldönümünde İzmir'de de duygu yüklü törenlerle anıldı.

 Gelen beni geçmek zorunda fotoğrafı Gelen beni geçmek zorunda

Başkan Aziz Kocaoğlu, vatandaşların "Bir dönem daha kalın" taleplerine "Koltuğun bırakılabileceğini göstermem, 5 yıl daha Başkanlık yapmamdan çok daha hayırlıdır" cevabını verdi.

 İzmir Büyükşehir'e "çifte ödül" fotoğrafı İzmir Büyükşehir'e "çifte ödül"

"Sürdürülebilir Ulaşım" ve "İzmir Tarih" projeleri ile Sign of the City yarışmasında iki ödül birden kazanan İzmir Büyükşehir Belediyesi, aynı zamanda yarışmada en çok ödül alan yerel yönetim oldu.

 İzmir’den Efsane Geçti fotoğrafı İzmir’den Efsane Geçti

Dünyaca ünlü 22 Grammy ödüllü sanatçı Chick Corea, İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde hayranları ile buluştu.

 Atık sulara "paket arıtma" fotoğrafı Atık sulara "paket arıtma"

İzmir Büyükşehir Belediyesi, atık suların minimum alanda ve personel gerektirmeden "otomatik" olarak arıtıldığı paket arıtma tesislerinin sayısını artırıyor.

 Başkan Kocaoğlu'ndan "gettolaşma" uyarısı fotoğrafı Başkan Kocaoğlu'ndan "gettolaşma" uyarısı

Başkan Aziz Kocaoğlu, acil çözüm üretilmediği taktirde, Avrupa'ya göç edemeyen göçmenlerin kaldığı yerlerde "gettolaşma" yaşanacağını, bunun da çok önemli sorunları beraberinde getireceğini söyledi.

 Kırmadan, kardeşçe… fotoğrafı Kırmadan, kardeşçe…

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, seçim dönemleri öncesi kentteki siyasi partilerin il başkanlıklarına yaptığı geleneksel ziyaret turuna Milliyetçi Hareket Partisi'nden başladı.

İçerik Değiştirme