Kapat
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu

Sağ Menü

SAĞANAK YAĞIŞLI

Projeler Sayfası

Sayfa İçeriği

Sayfa İçeriği

Yaz ve Kış Spor Okullarımız Her Yaş Kuşağını Sporla Buluşturuyor

Twitterde paylaş Facebook'ta paylaş Google plus'ta paylaş WhatsApp'ta paylaş
PAYLAŞ

 Yaz ve Kış Spor Okullarımız Her Yaş Kuşağını Sporla Buluşturuyor fotoğrafı 0
 Yaz ve Kış Spor Okullarımız Her Yaş Kuşağını Sporla Buluşturuyor fotoğrafı 1
 Yaz ve Kış Spor Okullarımız Her Yaş Kuşağını Sporla Buluşturuyor fotoğrafı 2
 Yaz ve Kış Spor Okullarımız Her Yaş Kuşağını Sporla Buluşturuyor fotoğrafı 3
 Yaz ve Kış Spor Okullarımız Her Yaş Kuşağını Sporla Buluşturuyor fotoğrafı 4
İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nün 11  tesisinde 21 branşta  yaş seviyelerine uygun eğitimlerle her mevim spor yapabilme olanağı var... 

Celal Atik Spor Salonu'da ( Kültürpark / Fuariçi ) 5 – 17 yaş arasındaki çocuklarımıza basketbol, cimnastik, futbol, tekvando, kort tenisi, halkoyunları, satranç, judo ve 18 yaş üstü yetişkinlerimiz için de kano, aerobic, zumba, kondisyon, kort tenisi, halkoyunları, sağlıklı yaşam branşlarında hizmet veriliyor.  
ornova Evka 4 Spor Kompleksi'nde  5 – 17 yaş arasındaki çocuklarımıza basketbol, cimnastik, futbol, tekvando, voleybol, judo, masa tenisi ve 18 yaş üstü yetişkinlerimiz için de plates, kondisyon branşlarında aktiviteler sürüyor.

Bayraklı Ord.Prof.Dr.Ekrem Akurgal Yaşam Parıkı'nda ( 5 – 17 yaş arasındaki çocuklarımıza yönelik basketbol, cimnastik, futbol, tekvando, voleybol branşlarında, yetişkinlerimiz ise step – aerobic kursuna katılabilir. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde dış tesislerimizde de spor okullarımız faaliyetlerini sürdürürken, Uzundere Çok Amaçlı Spor Salonu'nda ( Karabağlar ) Asarlık Çok Amaçlı Spor Salonu ( Menemen ) Aşık Veysel Rekreasyon Alanı ( Bornova ) Yeşilyurt Futbol Sahası ( Yeşilyurt ) Bostanlı Rekreasyon Alanı ( Bostanlı / Karşıyaka ) Çiçek Mahallesi Futbol Sahası ( Bayraklı ) Atatürk Stadı Seha Aksoy ( Halkapınar ) Ege Mahallesi Futbol Sahası ( Kahramanlar ) ise futbol, tenis, plates- aerbic, atletizm, badmınton branşlarının yanısıra vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda branşlarımız ve çalışmalarımız artmaktadır. Açık Alan Kondisyon Merkezlerimizde bulunan aletlerimizde, uzman antrenör kadrosuyla her yaşa uygun çalışma yapılabilir.   

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü  sağlıklı ortamlarda, bilimsel spor olanağı yaratarak spor bilincini ve spor yapabilmeyi yaygınlaştırıyor. Kulüp, spor okullarında başarılı olan kursiyerleri teşvik ederek, kulübümüzün ve İzmir kulüplerinin alt yapısını da destekliyor.  Spor Okulu kursiyerlerine, kulüp takımlarının miniminik-minik-yıldız-genç-A Genç-B Genç-Amatör ve Profesyonel takım kategorilerini hedef görmelerini üst düzeye erişmelerinii sağlıyor.  

Kurslarımızla ilgili detaylı program, bilgi ve kayıt için http://www.izmirbsbspor.org adresinden alınabilir.