İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

30° hava durumu ikonu

Sayfası

Sayfa İçeriği

17
Nisan

Seyyar Pazar Karşıyaka ve Bornova’ya da geldi

TÜMÜ PAYLAŞ

Koronavirüs salgını boyunca yurttaşların taze sebze ve meyve ihtiyacını karşılamak için hayata geçirilen Seyyar Pazar projesi Karşıyaka ve Bornova’da da başladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Buca’da geçen hafta uygulamaya konan ve büyük ilgi gören Seyyar Pazar projesi Karşıyaka ve Bornova’da da başladı. Proje kapsamında her iki ilçede toplam 28 araçla satış yapılacak.
 
"Siz evinizde, pazar mahallenizde" sloganıyla hayata geçirilen proje sayesinde salgın korkusundan pazara gidemeyen yurttaşlar kapılarının önünde uygun fiyata pazar alışverişlerini yapabiliyor. Alışverişi mümkün olan en kısa sürede tamamlamak için paketler birer gece önceden tartılarak hazırlanıyor.
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi proje kapsamında soğan, patates, limon, elma ve portakal olmak üzere beş ana üründe fiyatı belirliyor ve bu sayede İzmir genelinde fiyat tanzimi sağlamayı hedefliyor.

Proje kısa sürede İzmir’in tüm ilçelerinde uygulanacak.
TÜMÜ
Önceki Haber
Sonraki Haber