İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

10° hava durumu ikonu

Sayfası

Sayfa İçeriği

23
Ağustos

30 Ağustos’ta İzmir’in yanan ormanları için buluşuyoruz

TÜMÜ PAYLAŞ

Sevgili Hemşerilerim,

Hepinizi doğamıza sahip çıkmak için 30 Ağustos'ta yanan İzmir ormanlarında gerçekleştireceğimiz İzmir Buluşması'na davet ediyorum. Buluşmamız, Efemçukuru Devedüzü mevkiinde Saat 15.00’te gerçekleşecek.

İzmir Büyükşehir Meclisi'ni de yanan ormanlarımızda 30 Ağustos'ta olağanüstü toplanmak için davet edeceğim. Meclisimiz, ormanlarımızı yaşatmak için gerekli tüm kararlarını o gün halkımızın huzurunda alacak.

Dileğim, hepinizin 30 Ağustos'ta aramıza katılması ve ormanlarımıza yerinde sahip çıkması. 
Ormanlarımızın yaralarını yangın yerinde saracağız. 

Gel, gör, koru! 

Tunç Soyer
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı
#İzmirKüllerindenDoğacak 

Buluşma Yerine Ulaşım
30 Ağustos 2019 saat 15.00’te, Efemçukuru Devedüzü mevkiinde gerçekleştireceğimiz İzmir Buluşması ve takiben İzmir Büyükşehir Meclisi toplantısına kendi imkanlarıyla gelecek İzmirliler buluşma alanına Limontepe – Tirazlı veya Menderes – Efemçukuru güzergahlarından ulaşabilirler.
Bunun yanı sıra 30 Ağustos günü buluşma alanına otobüs seferleri düzenlenecektir. Kalkış noktaları ve saatlere dair detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Konum Bilgisi: 
https://goo.gl/maps/KbjDGWuNq3KBV4AR8
 
TÜMÜ
Önceki Haber
Sonraki Haber