Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
26° SAĞANAK YAĞIŞLI

Sağ Menü

 Huzurevinde bayram sevinci fotoğrafı Huzurevinde bayram sevinci

Bayram sevincini İzmir Büyükşehir Belediyesi bürokratlarıyla birlikte kutlayan Huzurevi sakinleri, Sosyal Yaşam Kampüsü'nde "her geçen gün gençleştiklerini" söyledi.

 Dikkat! 5 kaşık kavurma 520 kalori fotoğrafı Dikkat! 5 kaşık kavurma 520 kalori

Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenme önerisinde bulundu.

 Çare gençlerde fotoğrafı Çare gençlerde

​İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 2. Edremit Kitap Fuarı'nın konuğu oldu, kentin kalkınmasını sağlayan "İzmir Modeli'ni anlattı.

 Büyük yangınlar küçük ihmallerle başlar fotoğrafı Büyük yangınlar küçük ihmallerle başlar

İzmir Büyükşehir Belediyesi, özellikle büyük kentlerde yaşanan otel, hastane, fabrika yangınlarına karşı alınacak önlemler ile denetleme ve söndürmeye yönelik bir seminer düzenleyecek.

 Daha çok üretim, daha çok tasarruf fotoğrafı Daha çok üretim, daha çok tasarruf

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, personelle gerçekleştirilen Bayram kutlamasında önemli mesajlar verdi.

 Önce hijyen fotoğrafı Önce hijyen

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ilk kez 3 yıl önce hizmete aldığı ve büyük ilgi gören “mobil kesim” konteynerleri, Kurban Bayramı'nda günlük 600 büyükbaş ve 350 küçükbaş hayvan kesimi yapılabilecek.

 Ulaşımda "bayram şekerleri" fotoğrafı Ulaşımda "bayram şekerleri"

İzmirliler Kurban Bayramı süresince, Büyükşehir Belediyesi’ne ait toplu ulaşım araçlarıyla "yüzde 50 indirimli", mezarlıklara da "ücretsiz" seyahat edecek.

 Havagazında "Baba Zula rüzgarı" fotoğrafı Havagazında "Baba Zula rüzgarı"

Kendine has tarz ve kostümleriyle ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Baba Zula, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Tarihi Havagazı Fabrikası’nda düzenlediği çim konserlerine konuk oldu; hem coştu hem coşt

 Alt yapıya "bayram molası" fotoğrafı Alt yapıya "bayram molası"

Büyükşehir, Kemeraltı'ndaki altyapı çalışmaları nedeniyle trafiğe kapattığı bazı yolları, İzmirlilerin bayram alışverişini rahatça yapabilmesi için 17 Ağustos Cuma gününden itibaren ulaşıma açıyor.

 Ege Mahallesi'ndeki dönüşümün önü açıldı fotoğrafı Ege Mahallesi'ndeki dönüşümün önü açıldı

Büyükşehir Belediyesi'nin Ege Mahallesi'nde gerçekleştireceği kentsel dönüşüm çalışmalarına karşı açılan yürütmenin durdurulması ve iptal davası, İzmir 3. İdare Mahkemesi tarafından reddedildi.

 Sokaktan körfeze fotoğrafı Sokaktan körfeze

Günbatımı Konserleri’nde sıra, kendilerini ‘Sokağın Sesi’ olarak tanımlayan Light in Babylon grubundaydı.

 Büyükşehir'den bayram hediyesi fotoğrafı Büyükşehir'den bayram hediyesi

Her bayram öncesi dar gelirli ailelerin hesaplarına para yatırarak destek olan İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu bayram yine binlerce aileyi sevindirecek.

 Asırlık çınarlar koruma altında fotoğrafı Asırlık çınarlar koruma altında

Kentin doğal varlıkları niteliğindeki anıt ağaçların yaşatılması için bilimsel çalışmalara imza atan İzmir Büyükşehir Belediyesi,bu kapsamda Gazi Bulvarı'ndaki asırlık çınarları da koruma altına aldı.

 Belçika’da doğdular, İzmirli olacaklar fotoğrafı Belçika’da doğdular, İzmirli olacaklar

İzmir Doğal Yaşam Parkı Ailesi, Belçika’dan getirilecek marmoset maymunu, Napolyon tavuskuşu, kapibara, aslan ve Yeni Gine su kaplumbağasıyla daha da büyüyecek, daha da renklenecek.

 Sinek tuzağa takıldı, 82 bin zeytin ağacı kurtuldu fotoğrafı Sinek tuzağa takıldı, 82 bin zeytin ağacı kurtuldu

​İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Karaburun’daki üreticiler için uyguladığı "zeytin sineğine besi tuzağı” yöntemi sayesinde 82 bin 280 ağaç zarar görmekten kurtuldu.

 İzmir müziğine tarihi yolculuk fotoğrafı İzmir müziğine tarihi yolculuk

​İzmir Belediyesi'nin kuruluşunun 150. yılı kapsamında APİKAM, kent kültürü ve tarihi söyleşileri "İzmir Müzikleri" buluşmasnda Serap Tamay ve İsmet Tezcan’ı konuk ediyor.

 Başkan Kocaoğlu'ndan "zorunlu" açıklama fotoğrafı Başkan Kocaoğlu'ndan "zorunlu" açıklama

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ankara'da toplantıda yaptığı konuşmanın bazı internet siteleri tarafından manipüle edilmesine sert tepki gösterdi.

 İzmir'e çok yakışacak fotoğrafı İzmir'e çok yakışacak

​İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karabağlar’da yapımına başlanan Yeşilyurt Kültür Merkezi çalışmalarını yerinde inceledi.

 Hayallerine kavuştular fotoğrafı Hayallerine kavuştular

​İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin uygun fiyatlarla satışa sunduğu Uzundere Toplu Konutları, dar gelirli vatandaşlardan yine büyük ilgi gördü.

 Bir "efsane" geçti  fotoğrafı Bir "efsane" geçti

“Çim Konserleri”nde sahne sırası, Türkçe Rock'ın "efsane" ismi Feridun Düzağaç’taydı. Tarihi Havagazı Fabrikası, büyük ilgi gören konserle tarihi gecelerinden birini daha yaşadı.

 Kurban Bayramı’na hazırız  fotoğrafı Kurban Bayramı’na hazırız

Bayram da Büyükşehir Belediyesi, 7 adet mobil kurban konteyneri ile Aliağa, Bayındır, Bergama, Kiraz, Ödemiş, Selçuk, Urla ve Eski Tire mezbahalarında kesim hizmeti verecek.

 Toplu ulaşımda yeni döneme doğru fotoğrafı Toplu ulaşımda yeni döneme doğru

Türkiye'ye örnek olacak yeni modelle ilgili çalışmaları bizzat yürüten Başkan Kocaoğlu, minibüsçü esnafıyla neredeyse "bire bir" görüşüyor.

 Körfezde konser var fotoğrafı Körfezde konser var

Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü İzmir Kıyı Tasarımı Projesi, "Günbatımı Konserleri"yle taçlandı.

 Atina’dan mektup var fotoğrafı Atina’dan mektup var

Tarihin en büyük yangın felaketlerinden birini yaşayan Atina'daki mevkidaşı Kaminis'e "destek mesajı" yollayan Başkan Kocaoğlu’na yanıt geldi.

 Her telden, her renkten.. fotoğrafı Her telden, her renkten..

İzmir'de yaz akşamları çok renkli geçiyor. Farklı mekanlarda ve farklı türdeki konserler, farklı yaş grubundaki İzmirlilere unutulmaz saatler yaşatıyor. Tıpkı Mehmet Erdem ve Barcelona Gipsy Balkan O

İçerik Değiştirme