Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
22° SAĞANAK YAĞIŞLI

Sağ Menü

 "Ahilik zenginliğimiz" fotoğrafı "Ahilik zenginliğimiz"

İzmir Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği yöneticileri ve birliğe bağlı oda başkanları, Ahilik Haftası etkinlikleri çerçevesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.

 Hayalleri gerçek oldu fotoğrafı Hayalleri gerçek oldu

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin verdiği eğitim ve desteklerle istiridye mantarı üretimine başlayan Kiraz'ın emekçi kadınları, Başkan Aziz Kocaoğlu'ndan istedikleri üretim tesisine de kavuştu.

 Tarihe "altın harflerle" geçecekler fotoğrafı Tarihe "altın harflerle" geçecekler

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 16. kez düzenlediği “Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri”ni kazananlar belli oldu.

 Engellere karşı "kısa film"yarışması fotoğrafı Engellere karşı "kısa film"yarışması

"Engelli Dostu Belediye" unvanıyla engellilerin kamusal alanlara erişimleri kapsamında kolaylaştırıcı çalışmalar yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi..

 Bugün İzmir, yarın Ankara fotoğrafı Bugün İzmir, yarın Ankara

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, AK Parti İl Başkanı Aydın Şengül ve AK Partili ilçe belediye başkanlarını ağırladı.

 1400 belediyeden farkımız... fotoğrafı 1400 belediyeden farkımız...

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin destekleriyle tarımsal kalkınmada atağa geçen Kiraz ilçesi, bu kez "Yerel Ürünler Festivali"ne ev sahipliği yaptı.

 Tıbbi atıklara kesin çözüm fotoğrafı Tıbbi atıklara kesin çözüm

İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentteki tıbbi atıkların çevreye zarar vermeden bertarafını sağlayacak günlük 18 ton kapasiteli sterilizasyon tesisi için ihale yaptı.

 “Şerbetliyim, zor işi seviyorum” fotoğrafı “Şerbetliyim, zor işi seviyorum”

Başkan Aziz Kocaoğlu, kongre merkezi kurmak istediğini ve bu yatırım için kaynağı hazırladığını belirterek, “Para istemiyorum, pul istemiyorum. İzninin çıkması için çırpınıyorum. Ancak olmuyor.

 Büyükşehir davası kitap oldu fotoğrafı Büyükşehir davası kitap oldu

​İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne yönelik 2011 yılında gerçekleştirilen operasyonlar ve beraatla sonuçlanan 6 yıllık dava süreci "Kumpas" adlı kitapta toplandı.

 Çatıdaki "hazine" fotoğrafı Çatıdaki "hazine"

Geçen yıl filosuna kattığı "tam elektrikli" 20 otobüsü kendi ürettiği enerjiyle şarj eden İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü, 13 ayda 722 bin TL tasarruf sağladı.

 Basmane hattını rahatlattık, sıra Üçkuyular’da fotoğrafı Basmane hattını rahatlattık, sıra Üçkuyular’da

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Üçkuyular’dan Gümrük Pompa İstasyonu’na gelen hatta görülen deşarja karşı proje çalışmasını tamamladıklarını, yapım ihalesine çıkacaklarını açıkladı.

 Okullar açılıyor, seferler sıklaşıyor fotoğrafı Okullar açılıyor, seferler sıklaşıyor

​Pazartesi günü başlayacak yeni eğitim-öğretim yılıyla birlikte İzmir'de kent içi toplu ulaşımda yeni düzenlemeler de devreye giriyor.

 Narlıdere metrosu tempo artırıyor fotoğrafı Narlıdere metrosu tempo artırıyor

Türkiye'nin en güçlü raylı sistem ağına sahip kenti İzmir, 1 milyar 27 milyon TL'ye ihale edilen F. Altay-Narlıdere metrosu hattına kavuşuyor.

 İnce eleyip sık dokudular fotoğrafı İnce eleyip sık dokudular

​İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin tarihi yapıların korunmasını teşvik amacıyla bu yıl 16. kez düzenlediği “Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri” için toplanan Seçici Kurul, aday mekanları tek tek dolaşar

 Körfeze tramvay dopingi fotoğrafı Körfeze tramvay dopingi

Tramvayla kesişen Konak, Karşıyaka ve Bostanlı iskelelerinden binen yolcu sayısı, geçtiğimiz yıla göre yüzde 22 artarak Ağustos ayında 1 milyon 84 bine ulaştı.

 Barış Selçuk Gazetecilik Yarışması sonuçlandı fotoğrafı Barış Selçuk Gazetecilik Yarışması sonuçlandı

Göreve giderken geçirdiği kaza sonucu yaşama veda eden gazeteci Barış Selçuk’un anısını yaşatmak ve genç gazetecileri teşvik etmek için düzenlenen Barış Selçuk Gazetecilik Yarışması sonuçlandı.

 Sinema Burada fotoğrafı Sinema Burada

​Sinema Burada Festivali başladı. Suna Selen ve Tamer Levent’e "Onur Ödülü", Berrak Tüzünataç ve Engin Günaydın’a ise "Başarı Ödülü" verildi.

 "Adamcı siyaset yapmam" fotoğrafı "Adamcı siyaset yapmam"

​İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ben TV Fuar Sohbetleri programında, siyasetten tramvaya kadar pek çok konuda önemli açıklamalar yaptı.

 İZSU’dan Çevre İl Müdürü'ne "koku" yanıtı  fotoğrafı İZSU’dan Çevre İl Müdürü'ne "koku" yanıtı

​Çevre ve Şehircilik İzmir İl Müdürü Selahattin Varan’ın İZSU’nun rutin kanal temizliklerini yapmadığı ve kentteki kötü kokunun Çiğli’deki atıklardan geldiği yönündeki iddialarına İZSU’dan yanıt geldi

 İzmir'in gecesi fotoğrafı İzmir'in gecesi

​İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 9 Eylül resepsiyonu, Başkan Aziz Kocaoğlu ve eşi Dr. Türkegül Kocaoğlu'nun ev sahipliğinde yapıldı.

 "İzmir'i kopyalamak isterdik" fotoğrafı "İzmir'i kopyalamak isterdik"

​Dünyanın önemli altın ve kakao üreticilerinden biri olarak bilinen "Afrika'nın dünyaya açılan kapısı" Gana Cumhuriyeti, İzmirli firmalarla işbirliği kurmak için harekete geçti.

 Destanın son 15 günü fotoğrafı Destanın son 15 günü

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi (APİKAM) çok özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor.

 Gökyüzü titredi fotoğrafı Gökyüzü titredi

Zafer coşkusunu yaşamak ve kutlamalara ortak olmak isteyen binlerce İzmirli, gökyüzünde adeta dans eden Türk Yıldızları ve Solo Türk’ün yaklaşık bir saatlik gösterisini hayranlıkla seyretti.

 Gözünüz turlarda olsun fotoğrafı Gözünüz turlarda olsun

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılından bu yana sürdürdüğü ‘Ücretsiz Kent Turları’ Pazar günü başlıyor.

 Gündüzü başka, gecesi başka güzel fotoğrafı Gündüzü başka, gecesi başka güzel

9 Eylül’ü kutlamak için Gündoğdu Meydanı’nda buluşan onbinlerce İzmirli, unutamayacakları bir gece yaşadı.

İçerik Değiştirme