Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
25° HAFİF SAĞANAK YAĞIŞLI

Sağ Menü

 Alt yapıya "bayram molası" fotoğrafı Alt yapıya "bayram molası"

Büyükşehir, Kemeraltı'ndaki altyapı çalışmaları nedeniyle trafiğe kapattığı bazı yolları, İzmirlilerin bayram alışverişini rahatça yapabilmesi için 17 Ağustos Cuma gününden itibaren ulaşıma açıyor.

 Ege Mahallesi'ndeki dönüşümün önü açıldı fotoğrafı Ege Mahallesi'ndeki dönüşümün önü açıldı

Büyükşehir Belediyesi'nin Ege Mahallesi'nde gerçekleştireceği kentsel dönüşüm çalışmalarına karşı açılan yürütmenin durdurulması ve iptal davası, İzmir 3. İdare Mahkemesi tarafından reddedildi.

 Sokaktan körfeze fotoğrafı Sokaktan körfeze

Günbatımı Konserleri’nde sıra, kendilerini ‘Sokağın Sesi’ olarak tanımlayan Light in Babylon grubundaydı.

 Büyükşehir'den bayram hediyesi fotoğrafı Büyükşehir'den bayram hediyesi

Her bayram öncesi dar gelirli ailelerin hesaplarına para yatırarak destek olan İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu bayram yine binlerce aileyi sevindirecek.

 Asırlık çınarlar koruma altında fotoğrafı Asırlık çınarlar koruma altında

Kentin doğal varlıkları niteliğindeki anıt ağaçların yaşatılması için bilimsel çalışmalara imza atan İzmir Büyükşehir Belediyesi,bu kapsamda Gazi Bulvarı'ndaki asırlık çınarları da koruma altına aldı.

 Belçika’da doğdular, İzmirli olacaklar fotoğrafı Belçika’da doğdular, İzmirli olacaklar

İzmir Doğal Yaşam Parkı Ailesi, Belçika’dan getirilecek marmoset maymunu, Napolyon tavuskuşu, kapibara, aslan ve Yeni Gine su kaplumbağasıyla daha da büyüyecek, daha da renklenecek.

 Sinek tuzağa takıldı, 82 bin zeytin ağacı kurtuldu fotoğrafı Sinek tuzağa takıldı, 82 bin zeytin ağacı kurtuldu

​İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Karaburun’daki üreticiler için uyguladığı "zeytin sineğine besi tuzağı” yöntemi sayesinde 82 bin 280 ağaç zarar görmekten kurtuldu.

 İzmir müziğine tarihi yolculuk fotoğrafı İzmir müziğine tarihi yolculuk

​İzmir Belediyesi'nin kuruluşunun 150. yılı kapsamında APİKAM, kent kültürü ve tarihi söyleşileri "İzmir Müzikleri" buluşmasnda Serap Tamay ve İsmet Tezcan’ı konuk ediyor.

 Başkan Kocaoğlu'ndan "zorunlu" açıklama fotoğrafı Başkan Kocaoğlu'ndan "zorunlu" açıklama

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ankara'da toplantıda yaptığı konuşmanın bazı internet siteleri tarafından manipüle edilmesine sert tepki gösterdi.

 İzmir'e çok yakışacak fotoğrafı İzmir'e çok yakışacak

​İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karabağlar’da yapımına başlanan Yeşilyurt Kültür Merkezi çalışmalarını yerinde inceledi.

 Hayallerine kavuştular fotoğrafı Hayallerine kavuştular

​İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin uygun fiyatlarla satışa sunduğu Uzundere Toplu Konutları, dar gelirli vatandaşlardan yine büyük ilgi gördü.

 Bir "efsane" geçti  fotoğrafı Bir "efsane" geçti

“Çim Konserleri”nde sahne sırası, Türkçe Rock'ın "efsane" ismi Feridun Düzağaç’taydı. Tarihi Havagazı Fabrikası, büyük ilgi gören konserle tarihi gecelerinden birini daha yaşadı.

 Kurban Bayramı’na hazırız  fotoğrafı Kurban Bayramı’na hazırız

Bayram da Büyükşehir Belediyesi, 7 adet mobil kurban konteyneri ile Aliağa, Bayındır, Bergama, Kiraz, Ödemiş, Selçuk, Urla ve Eski Tire mezbahalarında kesim hizmeti verecek.

 Toplu ulaşımda yeni döneme doğru fotoğrafı Toplu ulaşımda yeni döneme doğru

Türkiye'ye örnek olacak yeni modelle ilgili çalışmaları bizzat yürüten Başkan Kocaoğlu, minibüsçü esnafıyla neredeyse "bire bir" görüşüyor.

 Körfezde konser var fotoğrafı Körfezde konser var

Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü İzmir Kıyı Tasarımı Projesi, "Günbatımı Konserleri"yle taçlandı.

 Atina’dan mektup var fotoğrafı Atina’dan mektup var

Tarihin en büyük yangın felaketlerinden birini yaşayan Atina'daki mevkidaşı Kaminis'e "destek mesajı" yollayan Başkan Kocaoğlu’na yanıt geldi.

 Her telden, her renkten.. fotoğrafı Her telden, her renkten..

İzmir'de yaz akşamları çok renkli geçiyor. Farklı mekanlarda ve farklı türdeki konserler, farklı yaş grubundaki İzmirlilere unutulmaz saatler yaşatıyor. Tıpkı Mehmet Erdem ve Barcelona Gipsy Balkan O

 Büyükşehir "bir taşla üç kuş" vuracak fotoğrafı Büyükşehir "bir taşla üç kuş" vuracak

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yol ve asfalt çalışmalarını yürüten şirketi İZBETON, projelerde kullandığı granit için üretim tesisi kurarak yılda 2.5 milyon liralık tasarruf sağlayacak.

 Dikili'de İZSU seferberliği fotoğrafı Dikili'de İZSU seferberliği

Özellikle yaz aylarında su sıkıntısı yaşayan Dikili, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarıyla suya kavuştu.

 Bakırçay'ın en büyüğü fotoğrafı Bakırçay'ın en büyüğü

Bakırçay'ın yükselen yıldızı Bergama, ilçedeki tarımsal kalkınma hamlelerine ivme kazandıracak yeni bir tesise daha kavuştu.

 Torbalı’ya "çift katlı" mezarlar geliyor fotoğrafı Torbalı’ya "çift katlı" mezarlar geliyor

Kentin mezarlık ihtiyacını karşılamak amacıyla planlı çalışmalar gerçekleştiren İzmir Büyükşehir Belediyesi, 1164 kabir kapasitesine sahip Pamukyazı Mezarlığı’nda sona yaklaştı.

 Tire'deki su depoları yenileniyor fotoğrafı Tire'deki su depoları yenileniyor

“Bütünşehir Yasası” ile sınırlarına dahil olan Tire’ye 10.9 milyon liralık yatırımla Avrupa Birliği standartlarında arıtma kazandıran İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü...

 1'e 4 verdi fotoğrafı 1'e 4 verdi

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de ilk kez uyguladığı ücretsiz küçükbaş hayvan dağıtımı, kırsal kesim için yeni bir gelir kaynağı oldu.

 Sıcak.. çok sıcak.. fotoğrafı Sıcak.. çok sıcak..

İzmir'de hava sıcaklığının artmasıyla birlikte Doğal Yaşam Parkı sakinlerinin su içindeki geçirdikleri süreler de uzamaya başladı. Buzlar içindeki meyve ve yemişler ise parkın en gözde ikramı oldu.

 ‘Hava Şehitleri Parkı’ geliyor fotoğrafı ‘Hava Şehitleri Parkı’ geliyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Çiğli'deki 7 dönümlük araziye, 2. Ana Jet Üs Komutanlığı'ndaki eğitim uçuşları sırasında şehit düşen pilotlar anısına bir park kurdu.

İçerik Değiştirme