Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
13° hava durumu ikonu

Sağ Menü

 İzmir’de 23 Nisan, Kültürpark ve altı ilçede kutlanacak fotoğrafı İzmir’de 23 Nisan, Kültürpark ve altı ilçede kutlanacak

​İzmir Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu yıl da tam bir şenlik havasında kutlayacak. Beydağ’dan Çeşme’ye kadar altı ilçede de köy şenlikleri düzenlenecek.

 Boğaziçi Üniversitesi klasik müzik, caz, pop ve rock koroları "Günbatımı Konserleri"nde sahne alacak fotoğrafı Boğaziçi Üniversitesi klasik müzik, caz, pop ve rock koroları "Günbatımı Konserleri"nde sahne alacak

“Günbatımı Konserleri' ise üçüncü sezonuna giriyor. 22 Nisan Pazartesi günü "Gün Batımında Boğaziçi'nden İzmir'e Müzik" başlığı altında kentin iki yakasında eş zamanlı olarak konserler düzenlenecek.

 Başkan Soyer’in ilk büyük buluşması üretici kooperatifleriyle gerçekleşti fotoğrafı Başkan Soyer’in ilk büyük buluşması üretici kooperatifleriyle gerçekleşti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kenti tüm paydaşlarıyla birlikte yönetme vizyonu doğrultusunda önemli bir buluşmaya ev sahipliği yaptı.

 Başkan Soyer, Köy Enstitüleri Aydınlanma Onur Ödülü Töreni’ne katıldı fotoğrafı Başkan Soyer, Köy Enstitüleri Aydınlanma Onur Ödülü Töreni’ne katıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Köy Enstitüleri’nin 79’uncu Kuruluş yıldönümünde Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği’nin (YKKED) gerçekleştirdiği Aydınlanma Onur Ödülü Törenine katıldı.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden önemli duyuru fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden önemli duyuru

"İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe'nin ismini kullanan bazı kişilerin kentteki meslek kuruluşlarının üyelerini arayarak, "iftar yemeği verilmesi" veya "Ramazan paketi dağıtımı" gibi gerekçelerle para talep ettiği öğrenilmiştir.

 Başkan Tunç Soyer ve İzmir’in ilçe belediye başkanları Anıtkabir’i ziyaret etti fotoğrafı Başkan Tunç Soyer ve İzmir’in ilçe belediye başkanları Anıtkabir’i ziyaret etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi’nin ardından göreve gelen ilçe belediye başkanlarıyla birlikte Ankara'ya giderek, Anıtkabir'i ziyaret etti.

 İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Tunç Soyer Başkanlığı’nda ilk kez toplandı fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Tunç Soyer Başkanlığı’nda ilk kez toplandı

2019 - 2024 yılları arasında kente hizmet edecek İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin ilk toplantısı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in başkanlığında gerçekleşti. Mecliste Başkan Soyer'in ilk 100 gün içinde hayata geçirmeyi vadettiği projeler de gündeme geldi.

 Tarihi Elektrik Fabrikası’nın ihalesini İzmir Büyükşehir Belediyesi aldı fotoğrafı Tarihi Elektrik Fabrikası’nın ihalesini İzmir Büyükşehir Belediyesi aldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in Tarihi Elektrik Fabrikası’nı kente kazandırmak için ortaya koyduğu vizyonda en önemli adım atıldı.

 Başkan Tunç Soyer ve İzmir'in ilçe belediye başkanları Anıtkabir’i ziyaret ediyor fotoğrafı Başkan Tunç Soyer ve İzmir'in ilçe belediye başkanları Anıtkabir’i ziyaret ediyor

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, mazbatasını aldıktan sonraki ilk Ankara ziyaretini 16 Nisan Salı günü, İzmir’deki ilçe belediye başkanlarının katılımı ile gerçekleştirecek.

 Tunç Soyer ilk şantiye incelemesini Narlıdere metro şantiyesinde gerçekleştirdi fotoğrafı Tunç Soyer ilk şantiye incelemesini Narlıdere metro şantiyesinde gerçekleştirdi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, şantiye incelemelerine Narlıdere Metrosu ile başladı. Yedi istasyon ve iki makas şaftında yapımı devam eden Narlıdere Metrosu’nun Çağdaş durağındaki ilk beton atımı da, Başkan Soyer eşliğinde gerçekleşti.

 Tunç Soyer, 45. İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı öncesi sektör temsilcileri ile bir araya geldi fotoğrafı Tunç Soyer, 45. İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı öncesi sektör temsilcileri ile bir araya geldi

Bu yıl 24 – 26 Nisan tarihlerinde Fuar İzmir’de gerçekleşecek Shoexpo – 45. İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı için geri sayım başladı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, fuar öncesi Tarihi Havagazı Fabrikası’nda düzenlenen Danışma Kurulu Toplantısı’nda sektör temsilcileri ile bir araya geldi.

 Maruflu’ya “Başkan sürprizi” fotoğrafı Maruflu’ya “Başkan sürprizi”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Eşrefpaşa Hastanesi’nde tedavi gören İzmir gönüllüsü Sancar Maruflu’ya "geçmiş olsun" ziyaretinde bulundu. Sürpriz ziyaret karşısında duygulanan Maruflu, “İzmir zaten güzel. Sizinle daha da güzel olacak” diyerek Başkan Soyer’e nazar boncuğu hediye etti.

 Tunç Soyer, İzmir’in ilçe belediye başkanlarıyla buluştu fotoğrafı Tunç Soyer, İzmir’in ilçe belediye başkanlarıyla buluştu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve seçilen ilçe belediye başkanları ile eşlerini Tarihi Asansör’de ağırladı.

 Başrolde çocuklar var fotoğrafı Başrolde çocuklar var

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Türkiye-Kolombiya ilişkilerinin 60'ıncı yılı dolayısıyla çocukların başrolde olduğu dans ve müzik etkinliği düzenledi.

 Tahtalı'da bahar bereketi fotoğrafı Tahtalı'da bahar bereketi

İzmir'de Ocak ayından bu yana etkili olan yağışlar sayesinde 22 yıllık Tahtalı Barajı tarihinde ilk kez tam doluluk oranına yaklaştı. Yılın ilk gününden itibaren baraja kentin 21 aylık ihtiyacını karşılayacak miktarda su geldi.

 “Akdeniz Birliği” için ilk adım fotoğrafı “Akdeniz Birliği” için ilk adım

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 31 Mart seçimleri öncesi açıkladığı ilk yüz gün hedefleri arasında bulunan Akdeniz Birliği'nin kurulması yönünde ilk adımı attı.

 Demiryolu sektörünün dev buluşması fotoğrafı Demiryolu sektörünün dev buluşması

Türkiye'nin en büyük fuarcılık tesisi Fuar İzmir, dünyanın 3. büyük demiryolu fuarı olan Eurasia Rail-Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı'na ev sahipliği yapıyor.

 İzmir'de yağış seferberliği fotoğrafı İzmir'de yağış seferberliği

Kentte iki gündür etkisini sürdüren şiddetli yağışın yaşamı olumsuz etkilememesi için İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri yoğun bir şekilde çalışıyor. Yağış öncesi ve yağış sırasında 24 saat sahada görev yapan personel, sorun yaşanan bölgelere hızlı bir şekilde müdahale ediyor.

 "Canla, başla, aşkla çalışacağım" fotoğrafı "Canla, başla, aşkla çalışacağım"

31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yüzde 58 oy alarak İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tunç Soyer, resmen görevine başladı.

 Bergama Göçbeyli Mahallesi’ne 4.8 milyon liralık yatırım fotoğrafı Bergama Göçbeyli Mahallesi’ne 4.8 milyon liralık yatırım

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, arıza ve kaçaklar nedeniyle su sıkıntısı çeken Bergama’nın Göçbeyli Mahallesi’nin şebekelerini yenileyecek.

 "Meslek Fabrikası" çiçek açtı! fotoğrafı "Meslek Fabrikası" çiçek açtı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası, "Profesyonel Çiçek Tasarımı Kursu" ile son yıllarda yükselişe geçen dekoratif çiçekçilik sektörüne yeni kalifiye elemanlar kazandırıyor.

 "Da Vinci" anısına çok özel bir sergi fotoğrafı "Da Vinci" anısına çok özel bir sergi

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 100 eserden oluşan çok özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Leonardo Da Vinci’nin 15 Nisan'daki doğum günü anısına Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde açılan ve 12 ülkeden sanatçıların eserlerinin yer aldığı sergiye sanatseverler yoğun ilgi gösteriyor.

 Börklüce Mustafa'yı dünyaya tanıtan film fotoğrafı Börklüce Mustafa'yı dünyaya tanıtan film

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği “Börklüce Uluslararası Sinema Atölyesi” kapsamında İzmir'de çekilen "Yağmur Çiseliyor" filmi başarıdan başarıya koşuyor.

 Tokatbaşı Mahallesi’nin yağmur suyu sorunu çözülüyor fotoğrafı Tokatbaşı Mahallesi’nin yağmur suyu sorunu çözülüyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Bayındır’ın Tokatbaşı Mahallesi’nde yağışlarda yaşanan sıkıntıyı çözmek için yağmur suyu hattı döşeyecek.

 Hem öğrendiler, hem eğlendiler fotoğrafı Hem öğrendiler, hem eğlendiler

İzmir Büyükşehir Belediyesi “Gezici Çocuk Dünyası” ekibi, Bergama Fatih Mahallesi’nde 3 ile 5 yaş aralığındaki 40 çocuğa okul öncesi eğitim verdi. Minikler, eğitimin sonunda düzenlenen sertifika töreninde hünerlerini gösterdi.

İçerik Değiştirme