Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
14° hava durumu ikonu

Sağ Menü

 İzmir’de Balkan havası esecek fotoğrafı İzmir’de Balkan havası esecek

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 14’üncü kez düzenlenen Balkanlılar Halk Dansları Festivali başlıyor. Festivalin açılışında konser ve halk dansları gösterileri olacak.10 Balkan ülkesinin katıldığı festival üç gün sürecek.

 Başkan Tunç Soyer makam odasını minibüse yükledi, mahallelinin ayağına getirdi fotoğrafı Başkan Tunç Soyer makam odasını minibüse yükledi, mahallelinin ayağına getirdi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir’de “seyyar makam” uygulamasını başlattı. Başkanlık makamını özel tasarlanan minibüse taşıyan Başkan Soyer, ilk ziyaretini Buca’nın Akıncılar, İnönü, Adatepe ve Cumhuriyet mahallelerine yaptı, halkın sorunlarını dinledi.

 Kültürpark Üretici Pazarı açılıyor fotoğrafı Kültürpark Üretici Pazarı açılıyor

Üretici ve tüketiciyi aracısız buluşturacak üretici pazarlarını kent genelinde yaygınlaştıracaklarını söyleyen ve ilkini temmuz ayında Kadifekale’de Pagos Üretici Pazarı adıyla açan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ikinci adımı Kültürpark’ta atıyor.

 Örnek personele özel teşekkür fotoğrafı Örnek personele özel teşekkür

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, muhtarlarla yaptığı periyodik toplantılarda isminden sürekli övgüyle söz edilen ve özverili çalışmaları nedeniyle takdir toplayan İZSU çalışanını sürpriz bir jest yaparak özel olarak teşekkür etti.

 İki UNESCO kenti İzmir'in kalbinde buluştu fotoğrafı İki UNESCO kenti İzmir'in kalbinde buluştu

"UNESCO Dünya Mirası Yolunda Bisiklet Turu"yla Selçuk ve Bergama'dan yola çıkan 400 bisikletçi İzmir'in kalbi Gündoğdu'da buluştu. Beşinci kez düzenlenen organizasyon sırasında 1600 fidan bağışı da gerçekleştirildi.

 Heykel çalıştayına sürpriz ziyaret fotoğrafı Heykel çalıştayına sürpriz ziyaret

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 7’nci kez düzenlediği Uluslararası Heykel Çalıştayı'nda sona yaklaşılırken, İnciraltı'ndaki atölyelere sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Tunç Soyer, usta sanatçılardan kentin farklı noktalarına yerleştirilecek eserler hakkında bilgi aldı.

 Başkan Soyer, “Dünya Mirası Yolunda” pedal çevirdi fotoğrafı Başkan Soyer, “Dünya Mirası Yolunda” pedal çevirdi

İzmir’de bu yıl beşinci kez gerçekleştirilen “UNESCO Dünya Mirası Yolunda Bisiklet Turu” organizasyonu 400 sporcunun katılımıyla başladı.

 Başkan Soyer'den birlik mesajı fotoğrafı Başkan Soyer'den birlik mesajı

İzmir'e hizmet etmiş milletvekilli, belediye başkanı ve meclis üyelerinden oluşan Türkiye Meclis Üyeleri Birliği, Başkan Soyer'i ziyaret etti.

 İzmir'de emeğin sergisi fotoğrafı İzmir'de emeğin sergisi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde "Siz Uyurken" isimli foto-öyküler sergisinin açılışını yaptı.

 Meslek sahibi oldular fotoğrafı Meslek sahibi oldular

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Ege Üniversitesi işbirliğiyle açılan meslek kursları 2019 yılında 278 mezun verdi. Yeni dönem için kayıtlar devam ediyor.

 Mürselpaşa'da trafik akışı normale dönüyor fotoğrafı Mürselpaşa'da trafik akışı normale dönüyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Gümrük ve Bayraklı pompa istasyonları arasındaki kolektör hattının bakım çalışmalarını tamamladı. Çalışmalar nedeniyle bir süredir Mürselpaşa Bulvarı'nın kısmen kapalı olan bölümü 14 Ekim 2019, Pazartesi gününden itibaren yeniden trafiğe açılacak.

 Toplumsal cinsiyet eşitliği için iletişim kampanyası fotoğrafı Toplumsal cinsiyet eşitliği için iletişim kampanyası

Toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda bir dizi çalışma yürüten İzmir Büyükşehir Belediyesi, "Her Yerde Eşitiz" sloganıyla bir iletişim kampanyasına başlıyor.

 Ankara Katliamı'nda hayatını yitirenler ölümsüzleştirilecek fotoğrafı Ankara Katliamı'nda hayatını yitirenler ölümsüzleştirilecek

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 10 Ekim 2015 tarihinde 'Emek, Barış ve Demokrasi Mitingi'ne katılmak için gittikleri Ankara Gar'ı önünde bombalı saldırıyla yaşamını yitirenlerin anısını ölümsüzleştirecek.

 Tunç Soyer bir yüzme havuzunun temelini attı ikincisinin de sözünü verdi fotoğrafı Tunç Soyer bir yüzme havuzunun temelini attı ikincisinin de sözünü verdi

​İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Bornova ilçesinde yapılacak ve 14 milyon liraya mal olacak yüzme havuzunun temelini ilçe belediye başkanları ile birlikte attı. Başkan Soyer, İzmir'e olimpik yüzme havuzu da kazandıracaklarını açıkladı.

 Başkan Soyer makine imalatçıları ile buluştu fotoğrafı Başkan Soyer makine imalatçıları ile buluştu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, MAKTEK İzmir Fuarı'nın açılışına katıldı.

 Kültürpark’ta çocuk tiyatrosuna yoğun ilgi  fotoğrafı Kültürpark’ta çocuk tiyatrosuna yoğun ilgi

​İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Kültürpark Ahşap Sahne’de gerçekleştirdiği tiyatro oyunu, minik sanatseverlerden tam not aldı. “Mutluluk Ormanı”nı 500’ü aşkın çocuk izledi. 13 Ekim Pazar günü ise “Arkadaşlar Özeldir” oyunu sahnelenecek.

 Çam fıstığının geleceği için imzalar atıldı fotoğrafı Çam fıstığının geleceği için imzalar atıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bergama Kozak Yaylası'ndaki çam fıstığı üretimindeki düşüşü önlemek için harekete geçti.

 Başkan eşlerinden örnek dayanışma fotoğrafı Başkan eşlerinden örnek dayanışma

​Engellilerin hayatını kolaylaştırmak için birlikte çalışan İzmir’deki belediye başkanlarının eşleri, Menemen Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan “Emiralem Engelsiz Yaşam Merkezi ve Çilek Kafe”nin açılışında bir araya geldi.

 İzmir’in köklü kulüpleri Tunç Soyer’le buluştu fotoğrafı İzmir’in köklü kulüpleri Tunç Soyer’le buluştu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı (İZVAK) temsilcileri ve İzmir'in en köklü altı spor kulübünün başkanlarıyla buluştu.

 İzmir Bornova’da yüzme havuzunun temeli atılıyor  fotoğrafı İzmir Bornova’da yüzme havuzunun temeli atılıyor

​İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bornova'daki Buz Sporları Salonu'nun hemen yanında yarı olimpik kapalı yüzme havuzunun yapımına başlıyor.

 En çok boyoz yiyen kazandı fotoğrafı En çok boyoz yiyen kazandı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde bu yıl beşincisi düzenlenen “Boyoz Festivali” renkli görüntülere sahne oldu.

 İzmir yarın boyoza doyacak fotoğrafı İzmir yarın boyoza doyacak

​İzmir kahvaltılarının vazgeçilmezi ‘boyoz’, tadına doyulmayacak bir festivalle damaklarda iz bırakacak. Yarın (6 Ekim 2019) düzenlenecek 5. İzmir Boyoz Festivali, İzmirlileri Gündoğdu Meydanı’nda buluşturacak.

 Başkan Tunç Soyer Gıda Çarşısı’ndaki temizlik çalışmalarına katıldı fotoğrafı Başkan Tunç Soyer Gıda Çarşısı’ndaki temizlik çalışmalarına katıldı

“Çiçek gibi bir İzmir” için kolları sıvayan İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 11 ilçede başlattığı temizlik seferberliği sürüyor. İzmir’in dünyanın hayranlık duyacağı bir kent olması için “önce temizlik” diyen Başkan Soyer, bu hafta sonu da Gıda Çarşısı’ndaki temizlik çalışmalarına katıldı.

 "Yeniden Sinematek" İzmir filmleriyle gösterimde  fotoğrafı "Yeniden Sinematek" İzmir filmleriyle gösterimde

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin büyük ilgi gören "Yeniden Sinematek" gösterimleri Ekim ayında da devam ediyor.

 İki yakanın kardeş kentleri Havagazı Fabrikası'nda buluştu fotoğrafı İki yakanın kardeş kentleri Havagazı Fabrikası'nda buluştu

Akdeniz Akademisi, "Akdeniz Kent Portreleri" projesiyle Ege'nin iki kardeş kenti Selanik ve İzmir arasındaki tarihi bağın izlerini sürüyor. Proje kapsamında Havagazı Fabrikası'nda dün açılan sergi 30 Kasım'a kadar görülebilecek.

İçerik Değiştirme