Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
30° hava durumu ikonu

Sağ Menü

 İşte benim Zeki Müren fotoğrafı İşte benim Zeki Müren

“Sanat Güneşi” Zeki Müren yaşama veda ettiği yerde İzmir Kültürpark'ta düzenlenecek etkinlikle anılacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Cuma akşamı yapılacak konserde Zeki Müren şarkıları seslendirilecek.

 Havza genelinde su değerleri en kötü kalitede çıktı fotoğrafı Havza genelinde su değerleri en kötü kalitede çıktı

Gediz Nehri’ndeki kirliliği tespit etmek amacıyla İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan su analizlerinin sonuçları nehirdeki kirliliği bir kez daha gözler önüne serdi. Alınan numunelere göre nehirdeki su kalitesinin en düşük seviyede çıktı.

 Emanetlerine sahip çıkacağız fotoğrafı Emanetlerine sahip çıkacağız

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile eşi Neptün Soyer, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle şehit aileleri, gaziler ve gazi aileleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

 Şehit yakınları ve gaziler için özel müdürlük kuruldu fotoğrafı Şehit yakınları ve gaziler için özel müdürlük kuruldu

İzmir'deki şehit aileleri ve gazi dernekleri, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i ziyaret etti. Başkan Soyer, şehit yakınları ve gazilere daha iyi hizmet verebilmek için yeni bir şube müdürlüğü kurduklarını söyleyerek “Biz size minnettarız.

 “Temiz Gediz Temiz Körfez” belgeseli İzmirTube’de fotoğrafı “Temiz Gediz Temiz Körfez” belgeseli İzmirTube’de

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Körfezi’ne akan Gediz Nehri’ndeki kirlilik kaynaklarını tespit etmek için “Temiz Gediz Temiz Körfez” sloganıyla çıktığı 4 günlük havza gezisinin ardından hazırlanan belgesel ile Gediz’deki kirliliğe bir kez daha dikkat çekti.

 İzmirli çocuklar yaz-kış spor yapacak fotoğrafı İzmirli çocuklar yaz-kış spor yapacak

Yaz Spor Okulları projesi kapsamında 25 branşta dokuz bine yakın çocuğa eğitim veren İzmir Büyükşehir Belediyespor şimdi Kış Spor Okulları’nı hizmete aldı.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi gazileri unutmadı fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi gazileri unutmadı

İzmir Büyükşehir Belediyesi gazi ve yakınlarını 19 Eylül Gaziler Günü’nde yalnız bırakmadı.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin projeleri ödül aldı fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin projeleri ödül aldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Sağlıklı Kentler Birliği tarafından bu yıl 12’incisi düzenlenen “Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması”nda üç ödül birden kazandı.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden Tire'ye 3 yeni kavşak projesi fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden Tire'ye 3 yeni kavşak projesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi devraldığı Tire Şehir Yolu üzerindeki trafik güvenliğini sağlayacak 3 kavşak için proje hazırladı. İkisi Turgut Özal Bulvarı, diğeri ise İnönü Bulvarı üzerindeki kavşaklar 2021 sonuna kadar hizmete alınacak.

 Başkan Soyer Gaziler Günü törenine katıldı fotoğrafı Başkan Soyer Gaziler Günü törenine katıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Gaziler Günü nedeniyle Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene katıldı.

 İzmir'den tüm dünyaya barış mesajları verilecek fotoğrafı İzmir'den tüm dünyaya barış mesajları verilecek

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Balkanlılar Halk Dansları ve Kültürü Festivali’ni bu yıl on beşinci kez düzenliyor. 10 ülkenin katılacağı dokuz günlük festivalde, İzmir'den tüm dünyaya barış mesajları verilecek.

 “Çepniler kahraman ve hak arayan insanlar” fotoğrafı “Çepniler kahraman ve hak arayan insanlar”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Çepni Boyu Derneği tarafından düzenlenen Oğuz Çepni Boyu Birliği Batı Anadolu Çalıştayı'na katıldı.

 Başkan Soyer Avrupa Hareketlilik Haftası’nda İzmir’in karbon ayak izini azaltmak için yürüdü fotoğrafı Başkan Soyer Avrupa Hareketlilik Haftası’nda İzmir’in karbon ayak izini azaltmak için yürüdü

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Avrupa’da birçok kentle aynı zamanda kutlanan Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Foça’da karbon ayak izini azaltmak için yapılan yürüyüşe katıldı.

 Başkan Soyer “Let’s Do it Türkiye” hareketine Foça’dan katıldı fotoğrafı Başkan Soyer “Let’s Do it Türkiye” hareketine Foça’dan katıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 18 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde tüm dünyada ve Türkiye’de eş zamanlı yapılan “Let’s Do it Türkiye” temizlik hareketine Foça’dan katıldı.

 Soyer: “Birbirimize sahip çıkmaya devam edeceğiz” fotoğrafı Soyer: “Birbirimize sahip çıkmaya devam edeceğiz”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP’li ilçe belediye başkanları ve il yönetimi temsilcileri ile Foça’daki koordinasyon toplantısında bir araya geldi.

 Masal Evi sayesinde artık daha mutlular fotoğrafı Masal Evi sayesinde artık daha mutlular

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in hayata geçirdiği Masal Evi projesi, çocukların sosyal gelişimlerine katkı sunarken kadınlara da mesleki beceri kazandırarak işgücüne katılımlarını destekliyor. Masal Evi’yle tanışan anneler gözleri arkada kalmadan çocuklarını emin ellere emanet ediyor.

 Başkan Soyer: “Daha güzel bir Türkiye'yi birlikte yaratacağız” fotoğrafı Başkan Soyer: “Daha güzel bir Türkiye'yi birlikte yaratacağız”

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketi Grand Plaza'da örgütlü bulunan Toleyis, Tek Gıda İş ve Tez Koop İş sendikaları arasında süren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonuçlandı.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden ilçelere 5 bin 500 çöp konteyneri fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden ilçelere 5 bin 500 çöp konteyneri

İzmir Büyükşehir Belediyesi "Daha temiz bir İzmir" için çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl ilçe belediyelerine 6 bin adet yeni çöp konteyneri dağıtan İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu yıl da 5 bin 500 konteyner hibe etti.

 Avrupa Hareketlilik Haftası başladı fotoğrafı Avrupa Hareketlilik Haftası başladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi 16-22 Eylül tarihleri arasında birçok kentle aynı zamanda Avrupa Hareketlilik Haftası’nı kutluyor. Teması “Sağlıklı ve Güvenli Hareketlilik” olan hafta boyunca yürümeyi ve bisiklete binmeyi teşvik eden etkinlikler düzenlenecek.

 “Danışma Kurulu” belli oldu fotoğrafı “Danışma Kurulu” belli oldu

İzmir Büyükşehir Belediyesi, depremde hasar gördüğü için boşaltılan ana hizmet binasının yıkıldıktan sonra binanın bulunduğu alanın nasıl değerlendirileceğine dair karar üretmek üzere danışma kurulu oluşturdu.

 Başkan Soyer’den üniversite öğrencilerine müjde fotoğrafı Başkan Soyer’den üniversite öğrencilerine müjde

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Başkan Tunç Soyer’in eğitimde fırsat eşitliği ilkesi kapsamında üniversite öğrencilerine yönelik burs projesini hayata geçiriyor.

 Soyer: "İzmir bütün Türkiye'ye centilmenlik dersi verecek" fotoğrafı Soyer: "İzmir bütün Türkiye'ye centilmenlik dersi verecek"

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer 18 yıl sonra Süper Lig'de karşılaşacak Altay ile Göztepe'nin kulüp başkanları ve yöneticileriyle derbi öncesinde buluştu.

 Göztepe Şehit Kerem Oğuz Erbay Köprüsü yenileniyor fotoğrafı Göztepe Şehit Kerem Oğuz Erbay Köprüsü yenileniyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi Mustafa Kemal Sahil Bulvarı üzerinde bulunan Göztepe Şehit Kerem Oğuz Erbay Yaya Üst Geçidi’nde yenileme çalışmalarına başlıyor.

 Kamuoyunun dikkatine fotoğrafı Kamuoyunun dikkatine

İzmir'in dördüncüsüne ev sahipliği yaptığı ve 65 ülkeden kültür üreticilerinin katıldığı Dünya Belediyeler Birliği Kültür Zirvesi (UCLG) kentimize ve ülkemize önemli kazanımlar sağlamış, uluslararası alanda da son derece olumlu etkiler yaratmıştır.

 Soyer: İki fuar tekstil sektörüne nefes ve hayat verecek fotoğrafı Soyer: İki fuar tekstil sektörüne nefes ve hayat verecek

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Fashion Prime ve Fashion Tech fuarlarının açılışını yaptı.

İçerik Değiştirme