Erişilebilirlik Butonu
Kapat
TSE
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu

Sağ Menü

30° hava durumu ikonu

Projeler Sayfası

Sayfa İçeriği

Sayfa İçeriği

Akdeniz Dilleri Akademisi Hizmete Açıldı

Twitterde paylaş Facebook'ta paylaş WhatsApp'ta paylaş
PAYLAŞ

Akdeniz Dilleri Merkezi, İzmir’in liman kenti kimliği ve zengin tarihsel birikimine yakışır şekilde Akdeniz çanağının lider kentlerinden biri olması vizyonu çerçevesinde, şehrin insan kaynağına yatırım yapmak üzere, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 2020 yılında hayata geçirildi.
 
Akdeniz’e kıyısı olan ülkelerin resmi dilleri olan İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Arapça ve Yunanca kurs programlarıyla hizmet veren Akdeniz Dilleri Merkezi  İzmirlilere nitelikli ve uygun fiyatlı yabancı dil eğitimi olanağını sunuyor. 
 
Dünyanın en güzel coğrafyasında, sıcakkanlı insanları ile yaşamın en güzel renklerini içinde barındıran Akdeniz’in tüm kentleri ile aramızdaki kültürel alışverişi arttırmak ve dostluk bağlarını daha da güçlendirmek için Akdeniz Dilleri Merkezi eğitimlerini sürdürüyor.

Merkezde kurslar ve koşullar şöyle;
Pandemi koşulları nedeniyle halen çevrimçi süren eğitimlerin  2022 yılından itibaren merkezin Şehit Fethi Bey Cd. No:4/1 Kat:2 Konak-İzmir adresinde devam etmesi planlanıyor.
 
Dillere ve kur dağılımlarını güncel kurs programları hakkında ayrıntılı bilgiler ve çevrimiçi kayıt olanağı https://akdenizdilleri.izmir.bel.tr adresinde yer alıyor.