Erişilebilirlik Butonu
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

10° hava durumu ikonu

Muhtarlar Masası Sayfası

Sol Menü

Sayfa İçeriği

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile yerel yönetim zincirinin en önemli halkalarından biri olan muhtarlarımızla yürütülen sıkı işbirliği ile sorunlara çözüm getirilmektedir.

Muhtarlarımız ile belediyemiz arasındaki iletişimi "Muhtarlar Masası" birimimiz sağlamaktadır. Hizmet odaklı bir anlayışla çalışmalarını sürdüren Muhtarlar Masası birimi, belediyenin hizmet ve faaliyetleri konusunda muhtarlarımızı bilgilendirmenin yanı sıra, muhtarlarımızın dilek, şikayet ve önerilerini de ilgili birimlere aktarmaktadır.

Muhtarlarımız mahalle ve köylerin sorunlarına yönelik isteklerini belediyeyi ziyaretlerinde yüzyüze görüşme sırasında bildirebildikleri gibi, telefon, faks, e - posta ve mektupla da iletebilmektedir. Muhtarlarımız yöneticisi oldukları mahalle ve köylerin sorunlarını aktarmanın yanı sıra sorunların çözümüne ilişkin önerileriyle de çalışmaları desteklemektedir.

Muhtarlarımızın talepleri takip edilerek her aşamada muhtarlarımıza bilgi verilmektedir.
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı 1293 mahalle ve muhtarlık bulunmaktadır.
 

Telefon :  293 12 76 - 293 15 31 - 293 15 41 - 293 15 90
Fax : 293 19 26
E-posta  : muhtarmasa@izmir.bel.tr