Erişilebilirlik Butonu
TSE
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

10° hava durumu ikonu

Sayfası

Sayfa İçeriği

20
Eylül

“Başka bir Türkiye’nin mümkün olduğunu göstereceğiz”

TÜMÜ PAYLAŞ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, yeni seçilen Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Tunç Soyer, “Başka bir Türkiye’nin mümkün olduğunu göstereceğiz. Bunu bir başka şehirden beklemiyoruz. Herkes İzmir’den bekliyor” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, geçen pazar günü yapılan seçimi kazanan CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve yönetimini makamında ziyaret etti. Yaklaşan yerel seçim sürecinde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinin yapıldığı toplantıda konuşan Başkan Tunç Soyer, “Türkiye yerel seçime gidiyor ve çok zor bir dönemde gidiyor. Böyle bir dönemde onlara tekrar umut olmak mecburiyetindeyiz. Sorumluluklarımız çok büyük, hep beraber üstleneceğimize kuşkum yok. Mutlaka bunun üstesinden geleceğiz, başka bir Türkiye’nin mümkün olduğunu göstereceğiz. Bunu bir başka şehirden beklemiyoruz. Herkes İzmir’den bekliyor. Zor bir dönemde birlikte çalışacağız. İvmenin artacağı döneme giriyoruz. 31 Mart’a kadar bizi olağanüstü bir tempo bekliyor” dedi.
TÜMÜ
Önceki Haber
Sonraki Haber