İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

16° hava durumu ikonu

Duyuru Detay Sayfası

Sayfa İçeriği

27
Nisan

LÖSEV, Ramazan ayında fitre ve zekat desteğinizi bekliyor...

WhatsApp'ta paylaş Twitterde paylaş Facebook'ta paylaş
Tüm Duyurular PAYLAŞ

LÖSEV, tüm dünyada ve ülkemizde süren covid-19 tehdidi karşısında en savunmasız bireyler olan kanser ve lösemi hastalarını yalnız bırakmıyor. Çok büyük bölümü asgari ücretli ve tek kişi çalışan ailelerde işlerini kaybeden bireylere,  temel ihtiyaç malzemelerine dahi ulaşamayan lösemi ve kanser hastalarına LÖSEV yardıma koşuyor.  

Hayırseverler tarafından iletilen bağışlar ihtiyaç sahibi kanser hastalarına  hijyen kolisinden kuru gıda ve et ürünleri koli gönderimleri olarak aralıksız devam ediyor. 

LÖSEV Ramazan ayında bir çağrıda bulunuyor; 

"Mevcut zorlukların üzerine corona virüs salgını ve daha da ağırlaşan ekonomik zorluklar eklendi. Bize güvenen ailelerimizin bağışlarınızla yanındayız.  LÖSEV çalışanlarınca titizlikle hazırlanan kuru gıda, et ürünleri  ve hijyen kolileri ihtiyaç sahibi kanser hastalarının evlerine kadar ulaştırılıyor. Desteklerinizi bekliyoruz."

Linkten kolayca bağış yapabilirsiniz...

https://www.losev.org.tr/v6/bagis