Erişilebilirlik Butonu
TSE
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss WhatsApp
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Kapat

Sağ Menü

34° hava durumu ikonu

Sayfası

Sayfa İçeriği

Çocuk İzmirim Kart Sorgulama Sayfası

İzmir Büyükşehir Belediyesinden yeni uygulama Çocuk İzmirim Kart;

Maddi olumsuzluklar nedeniyle sosyal hayatın içinde yer alamayan çocukların en masum döneminde sosyal hayata katılmalarını sağlamak amacıyla hayata geçirilecek uygulama ile çocuğu ile birlikte yolculuk yapan anne veya baba bu kart sayesinde seyahat ücreti ödemeyecek.

0-5 yaş arası çocuğu bulunan, İzmir Büyükşehir Belediyesinden sosyal yardım yönetmeliği kapsamında maddi destek alan dar gelirli aileler için aylık 10 kullanım hakkı bulunan ulaşım kartı verilecektir.


Çocuk İzmirim Kart Başvurusu için;

İzmir Büyükşehir Belediyesi web sayfasından hak sahipliği sorgulaması yapıldıktan sonra nüfus cüzdanı ve 1 adet vesikalık veya biometrik fotoğraf ile Milli Kütüphane Cad. No:41 Konak Katlı Otopark Altı Pasaj İçi 3 nolu büro Konak-İZMİR adresinde bulunan Eshot Ulaşım kartları Şube Müdürlüğüne başvuru yapılacaktır.

Kart bedeli İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardımlar Şube Müdürlüğü tarafından karşılanacaktır ancak kartın kaybedilmesi, yıpranmadan dolayı çalışmaması durumunda 50,00 TL kart sahibinden tahsil edilecektir.

Ayrıntılı Bilgi İçin : 0232 293 53 42 - 0232 293 53 53 - 0232 293 53 55

ÇOCUK İZMİRİM KART BAŞVURU SORGULAMA FORMU

CAPTCHA
Güvenlik kodunu yenileGüvenlik kodunu oku