Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
27° hava durumu ikonu

Sağ Menü

 Foça, yeni içme suyu hattına kavuşuyor fotoğrafı Foça, yeni içme suyu hattına kavuşuyor

İZSU Genel Müdürlüğü, Foça’da başlattığı 22 km uzunluğundaki yeni içme suyu şebekesinin yapım çalışmalarını tamamlamak üzere.

 Tunç Soyer, TARKEM Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devraldı fotoğrafı Tunç Soyer, TARKEM Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devraldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, TARKEM Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Samim Sivri’den devraldı.

 Başkan Soyer Fikir Önderleri Forumu'nda projelerini anlattı fotoğrafı Başkan Soyer Fikir Önderleri Forumu'nda projelerini anlattı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ege Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (ESİAD) tarafından düzenlenen Fikir Önderleri Forumu'na katıldı.

 Soyer’e veda ziyareti fotoğrafı Soyer’e veda ziyareti

Fransa’nın İstanbul Başkonsolosu Bertrand Buchwalter, Türkiye’den ayrılmadan önce İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e veda ziyaretinde bulundu.

 Büyükşehir’den 332 araçlık otopark fotoğrafı Büyükşehir’den 332 araçlık otopark

İzmir Büyükşehir Belediyesi kent içinde trafik yoğunluğu ve park sorunu yaşanan bölgelere müdahale ediyor. Yeşildere Caddesi’nden Vezirağa bölgesine alternatif bağlantı yolu açan Büyükşehir, Gaziemir’deki alışveriş merkezinin bitişiğinde 332 araçlık otopark alanı oluşturdu.

 Tunçel ile Küpeli hayatlarını birleştirdi fotoğrafı Tunçel ile Küpeli hayatlarını birleştirdi

İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam Kampüsü’nde tanışan ve hayatlarını birleştirme kararı alan Ayşe Küpeli ile Cevat Tunçel, renkli bir nikah töreni ile dünya evine girdi. Evlilik cüzdanını alan Küpeli’nin “Tapuyu aldık” sözleri herkesi güldürdü.

 Vali’den Başkan Soyer’e iade-i ziyaret fotoğrafı Vali’den Başkan Soyer’e iade-i ziyaret

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

 İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi  pandemi sonrası ilk kez toplandı fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi pandemi sonrası ilk kez toplandı

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi, koronavirüs salgınının başladığı Mart ayının ardından ilk oturumunu Kültürpark Fuar alanı 1 No’lu Hol’de gerçekleştirdi.

 Çiğli Tramvayı yola çıkıyor fotoğrafı Çiğli Tramvayı yola çıkıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi kent içi trafiğe nefes aldıracak önemli yatırımlardan birini daha hayata geçiriyor. Karşıyaka-Çiğli arasında hizmet verecek 11 kilometrelik Çiğli Tramvayı’nın yapımı için 28 Temmuz’da ihaleye çıkılacak.

 ​İzmir esnafı “Biz Varız” kampanyasına gelinlik ve nişan kıyafeti bağışladı fotoğrafı ​İzmir esnafı “Biz Varız” kampanyasına gelinlik ve nişan kıyafeti bağışladı

İzmir’de gelinlik, damatlık ve abiye giyim sektörünün kalbinin attığı Mimar Kemalettin Moda Merkezi’nde faaliyet gösteren iki esnaf, ihtiyacı olan gelin adaylarına ulaştırılmak üzere 50 gelinlik ile 150 nişan elbisesini Büyükşehir Belediyesi’ne teslim etti.

 Karşıyaka sahiline yeni bir nefes fotoğrafı Karşıyaka sahiline yeni bir nefes

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği kıyı düzenleme projesi kapsamında Karşıyaka sahili yepyeni bir çehreye büründü.

 İzmir’den “akıllı şehir” olma hedefine bir adım daha  fotoğrafı İzmir’den “akıllı şehir” olma hedefine bir adım daha

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 152 dünya kentini birbirine bağlayan Açık ve Çevik Akıllı Şehirler (OASC-Open and Agile Smart Cities) topluluğuna dâhil oldu.

 Başkan Soyer Menderes'ten üreticilere seslendi: "Şart olsun ki döktüğünüz ter karşılıksız kalmayacak" fotoğrafı Başkan Soyer Menderes'ten üreticilere seslendi: "Şart olsun ki döktüğünüz ter karşılıksız kalmayacak"

Değirmendere Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile 200 tonluk salatalık alım sözleşmesi imzalayan Başkan Soyer, "Benim köylüm, çiftçim ürettiğinin karşılığını alamıyorsa, yaptığım asfaltın, köprünün kıymeti yok. Üreticim döktüğü terin karşılığını alacak. Asli görevim budur" dedi.

 İZSU, 6 ilçede 30 kuyu daha açıyor fotoğrafı İZSU, 6 ilçede 30 kuyu daha açıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, İzmir’in yaz aylarında su sıkıntısı çeken 6 ilçesinde 30 adet su kuyusu daha açacak. Çalışmaların yılsonuna kadar tamamlanması hedefleniyor.

  İzmir Büyükşehir Belediyesi “Girişimcilik Merkezi” kuruyor fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi “Girişimcilik Merkezi” kuruyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi bir ilke daha imza atarak bünyesinde bir Girişimcilik merkezi kuruyor.

 Foça’da ilk engelsiz Kırmızı Bayrak dalgalandı fotoğrafı Foça’da ilk engelsiz Kırmızı Bayrak dalgalandı

İzmir’de engelli bireylerin kullanımına uygun hale getirildiği için Kırmızı Bayrak almaya hak kazanan tesisler arasına Foça Belediyesi Denizkent Sosyal Tesisleri ve ilçedeki özel bir işletme olan Gatsby Cafe de katıldı.

 İzmir Büyükşehir’in bütçe çalışmaları da toplumsal cinsiyet eşitliğine duyarlı olacak fotoğrafı İzmir Büyükşehir’in bütçe çalışmaları da toplumsal cinsiyet eşitliğine duyarlı olacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi toplumsal cinsiyet eşitliği çalışmalarına devam ediyor.

 Kemeraltı çarşısı da turuncu çember içinde fotoğrafı Kemeraltı çarşısı da turuncu çember içinde

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin hijyen ve sağlık standartlarını yerine getiren işletmelere verdiği Turuncu Çember sertifikası tarihi Kemeraltı çarşısında da yaygınlaşıyor. Havra Sokağı ve Abacıoğlu Han’daki işletmeler başta olmak üzere tarihi çarşı turuncuya bürünmeye başladı.

 İzmir artık havai fişek gösterisi yapmayacak fotoğrafı İzmir artık havai fişek gösterisi yapmayacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi etkinliklerinde havai fişek gösterilerine yer vermeme kararı aldı.

 100 ton patates alındı fotoğrafı 100 ton patates alındı

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarımsal üretimi artırmak için kooperatif çatısı altında örgütlenen üreticiyi desteklemeye devam ediyor.

 Başkan Soyer’den gençlere 101’inci yıl hediyesi fotoğrafı Başkan Soyer’den gençlere 101’inci yıl hediyesi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101’inci yıldönümünde, Tarihi Havagazı Fabrikası'nda "Gençlik Yerleşkesi" açtı. Başkan Soyer, bilimden sanata kadar pek çok alanda gençlerin ihtiyacına cevap verecek merkezi gençlere armağan etti.

 Başkan Soyer’den gençlere bir hediye bir mesaj: “Evde kalın ama internetsiz kalmayın” fotoğrafı Başkan Soyer’den gençlere bir hediye bir mesaj: “Evde kalın ama internetsiz kalmayın”

İzmir Büyükşehir Belediyesi sokağa çıkma yasağı kapsamındaki 18-20 yaş arasındaki desteklenmesi gereken gençlere 4 GB’lık internet paketi hediye edecek.

 Başkan Soyer’den iki hafta sokağa çıkma yasağı önerisi fotoğrafı Başkan Soyer’den iki hafta sokağa çıkma yasağı önerisi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, en kritik iki haftaya girdiğimizi söyleyerek, “Valimiz öncülüğündeki ilk Pandemi Kurulu toplantısında iki hafta süreyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmesinde fayda olduğunu ifade ettik” dedi.

 Başkan Soyer’den İzmir Maratonu müjdesi fotoğrafı Başkan Soyer’den İzmir Maratonu müjdesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir Maratonu düzenlemeye hazırlanıyor. Müjdeyi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer verdi.

 Başkan Soyer’den İzmirlilere “Askıda Fatura” çağrısı fotoğrafı Başkan Soyer’den İzmirlilere “Askıda Fatura” çağrısı

​İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kentte başlayan büyük dayanışma ağının çeşitli araçlarla büyüyüp güçlenmeye devam ettiğini belirterek, bunun son örneğinin de “Askıda Fatura” uygulaması olduğunu söyledi. Kentte yaşayan herkesi kampanyaya gücü oranında katılmaya çağıran Başkan Soyer, “

İçerik Değiştirme