Tam Ekran Arkaplan Videosu

İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu
Mustafa Kemal Atatürk
25° hava durumu ikonu

Sağ Menü

 Başkan Soyer Kadifekale'de “Üretici Pazarı” açtı fotoğrafı Başkan Soyer Kadifekale'de “Üretici Pazarı” açtı

Tunç Soyer Kadifakale’de üretici pazarının açılışını yaptı, kooperatiflerle tüketiciyi buluşturmanın ilk adımını attı.

 İzmirliler bu buluşmaları çok sevdi fotoğrafı İzmirliler bu buluşmaları çok sevdi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in, kentin geleceğini İzmirliler ile birlikte planlama hedefi doğrultusunda yaşama geçirdiği İzmir Buluşmaları'nın ikincisi "Tarım ve Sağlıklı Gıdaya Erişim" başlığıyla gerçekleştirildi.

 Başkan Soyer’in 100 günü fotoğrafı Başkan Soyer’in 100 günü

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ilk 100 günde yaptıklarıyla önümüzdeki beş yıla dair önemli sinyaller verdi.

 Başkan Soyer Kadifekale'de “Üretici Pazarı” açıyor fotoğrafı Başkan Soyer Kadifekale'de “Üretici Pazarı” açıyor

Seçim çalışmaları sırasında her ilçede üretici pazarı açmayı hedeflediklerini söyleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, bu konudaki ilk adımı Kadifekale'de atıyor. Her cumartesi Kadifekale surları içinde kurulacak Pagos Üretici Pazarı 20 Temmuz'da açılıyor.

 Hasta çocukların hayalleri gerçek oldu fotoğrafı Hasta çocukların hayalleri gerçek oldu

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ni ziyaret eden İzmirli itfaiyeciler, hastanede tedavi gören minikleri sevindiren bir etkinliğe imza attı. Kendileri için hazırlanan kostümleri giyerek küçük birer itfaiyeci olan çocuklar hem yangın ve afetlere karşı bilinçlendi hem de doyasıya eğlendi.

 "İzmir Buluşması'na katıl, fikrini paylaş" fotoğrafı "İzmir Buluşması'na katıl, fikrini paylaş"

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kentin geleceğini İzmirliler ile birlikte planlama vaadini yerine getirmek üzere Kültürpark ile başlattığı İzmir Buluşmaları'nı "Tarım ve Sağlıklı Gıdaya Erişim" başlığıyla sürdürüyor.

 Başkan Soyer'den Osman Kibar'a anlamlı hediye fotoğrafı Başkan Soyer'den Osman Kibar'a anlamlı hediye

İzmir'de düzenlenen "Girişimcilik Zirvesi"nde yaşlanmayı yavaşlatan buluşları ile ses getiren biyoteknoloji şirketinin kurucusu Osman Kibar'ın konuşması büyük ilgi gördü.

 Bisikletli ulaşımda İzmir örnek olacak fotoğrafı Bisikletli ulaşımda İzmir örnek olacak

Kentte bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak ve teşvik etmek için önemli atılımlar yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi, WRI Türkiye Sürdürülebilir Şehirler’in AB destekli “Haydi Türkiye Bisiklete” projesinde öncü kent seçildi.

 21 belediyenin katılımıyla "Sürdürülebilir Kentsel Gelişim Ağı" kuruldu fotoğrafı 21 belediyenin katılımıyla "Sürdürülebilir Kentsel Gelişim Ağı" kuruldu

Belediyeler arasındaki işbirliğini geliştirmeye yönelik yapılara bir yenisi daha eklendi. 21 belediyenin katılımıyla Sürdürülebilir Kentsel Gelişim Ağı kuruldu. Ağın ilk sekretaryasını ise İzmir Büyükşehir Belediyesi üstlendi.

 İzmir'de gece yolcularının sayısı artıyor fotoğrafı İzmir'de gece yolcularının sayısı artıyor

​İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in ilk 100 gün projeleri arasında hayata geçirilen toplu ulaşımda “Baykuş" seferleri büyük ilgi görüyor. Uygulamadan yararlananların sayısı günden güne artıyor. 18 Temmuz'dan itibaren körfez vapurları perşembe geceleri de Baykuş seferlerine başlayacak.

 Başkan Soyer, 15 Temmuz şehitlerini anma törenine katıldı  fotoğrafı Başkan Soyer, 15 Temmuz şehitlerini anma törenine katıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Kadifekale Şehitliği'nde düzenlenen anma törenine katıldı.

 Kültürpark’ta yaz sineması nostaljisi fotoğrafı Kültürpark’ta yaz sineması nostaljisi

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Açık Hava Yaz Sinemaları Nostalji Geceleri başlıyor. Kültürpark’ta 16 Temmuz - 6 Ağustos tarihleri arasındaki film gösterimlerinin ardından sinema yazarı Vecdi Sayar filmlerin oyuncularıyla söyleşecek.

 Derelerden 65 bin ton atık çıkarıldı fotoğrafı Derelerden 65 bin ton atık çıkarıldı

​İZSU Genel Müdürlüğü yağışlı mevsimin bitmesinin ardından derelerde temizlik çalışmalarını hızlandırdı. Başta Meles ve Arap olmak üzere yaz aylarında kokuya neden olan dereler temizlendi. İlçe merkezindeki derelerden çıkarılan malzeme miktarı 65 bin tonu (3 bin 250 kamyon) buldu.

 "Çalışma odalarınıza benim değil çocuklarınızın resimlerini asın" fotoğrafı "Çalışma odalarınıza benim değil çocuklarınızın resimlerini asın"

​İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, anlamlı bir uygulamaya imza atarak belediyedeki ofislere asılan fotoğraflarının çalışanların çocuklarının fotoğraflarıyla değiştirilmesini istedi.

 Buca Metrosu için Ankara'dan beklenen onay geldi fotoğrafı Buca Metrosu için Ankara'dan beklenen onay geldi

İzmir'in öncelikli toplu ulaşım projesi Buca Metrosu yatırım programına alındı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer, önümüzdeki yıl inşaat çalışmalarına başlayıp, beş yıl içinde Buca Metrosu'nu hizmete açmayı hedeflediklerini söyledi ve yatırım onayını veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erd

 Açık havada tiyatro keyfi devam  ediyor fotoğrafı Açık havada tiyatro keyfi devam ediyor

​İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ve yaz boyu devam edecek “İnciraltı Tiyatro Günleri” sanatseverlerden büyük ilgi görüyor. “İyi, Kötü, Çirkin” oyunuyla başlayan tiyatro günleri her Cuma 21.00’de İnciraltı Açıkhava Amfitiyatro’da ücretsiz olarak seyirciyle buluşacak.

 İzmir dünya sahnesinde fotoğrafı İzmir dünya sahnesinde

İzmir'in Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer dünyanın sayılı yerel yönetim birliklerinden, Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı (UCLG) yönetim kurulu'na seçildi.

 İzmir'de muhtarlara ücretsiz ulaşım fotoğrafı İzmir'de muhtarlara ücretsiz ulaşım

​İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentte görev yapan muhtarlar için toplu ulaşımı mesai saatleri içinde ücretsiz hale getirdi.

 İZSU harekete geçti; Dikili susuz kalmadı fotoğrafı İZSU harekete geçti; Dikili susuz kalmadı

​Dikili ilçesinde yoğun yağış ve fırtına sonrası sabah saat üç sıralarında terfi istasyonuna ve kuyulara elektrik sağlayan direklerden birisi devrildi. Enerji kesintisi nedeniyle Dikili merkez mahallelerine bir süre su verilemedi.

 İzmir Büyükşehir Belediyesi Kınık için seferber oldu fotoğrafı İzmir Büyükşehir Belediyesi Kınık için seferber oldu

​İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kınık ilçesinde sabaha karşı etkili olan şiddetli yağış ve hortum nedeniyle mağdur olan vatandaşlara destek sağlamak üzere ilgili tüm birimlerini harekete geçirdi.

 Buca Metrosu 18 aydır Ankara’dan onay bekliyor fotoğrafı Buca Metrosu 18 aydır Ankara’dan onay bekliyor

İzmir'in öncelikli toplu ulaşım projesi Buca Metrosu’nun yatırım programına alınması için Cumhurbaşkanlığı’na üç kez resmi talepte bulunan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ankara'dan yanıt bekliyor.

 60’ıncı sanat yılına özel  fotoğrafı 60’ıncı sanat yılına özel

​Ressam Devrim Erbil’in 60’ıncı sanat yılı için hazırlanan Seyrüsefer adlı eserin İzmir tanıtımı, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tanıtıma İzmirliler büyük ilgi gösterdi.

 Aşık Veysel’de ustalar geçidi  fotoğrafı Aşık Veysel’de ustalar geçidi

​İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 2018 yılında başlattığı bu yıl ikincisi düzenlenen “Aşık Veysel Açıkhava Konserleri” 10 Temmuz’da (yarın) başlıyor. Temmuz ayında Selçuk Balcı ile başlayan konserler dizisi Ağustos ve Eylül aylarında da birbirinden değerli sanatçıları konuk edecek.

 Büyükşehir'den toplu ulaşımda iki müjde fotoğrafı Büyükşehir'den toplu ulaşımda iki müjde

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in "Halk Taşıt" adıyla başlattığı yarı yarıya indirimli toplu ulaşım hizmeti, günde iki saatten üç saate çıkarılıyor. Ayrıca 0-5 yaş arası çocuğu bulunan sosyal destek kapsamındaki dar gelirli ailelere ayda 10 binişlik ulaşım kartı verilecek.

 Bu köy İzmir’e çok yakışacak fotoğrafı Bu köy İzmir’e çok yakışacak

​İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir’in Urla ilçesinde Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nca (Koruncuk Vakfı) çocukların mutlu yaşam sürebilmeleri için açılan Koruncukköy’ü ziyaret etti.

İçerik Değiştirme