Kapat
İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi facebook hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi twitter hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi instagram hesabı İzmir Büyükşehir Belediyesi Rss
İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Logosu

Sağ Menü

17.2° ÇOK BULUTLU

Projeler Sayfası

Sayfa İçeriği

Sayfa İçeriği

Turistik Gezi Rotası Hazırlıyoruz

Twitterde paylaş Facebook'ta paylaş Google plus'ta paylaş WhatsApp'ta paylaş
PAYLAŞ

Alsancak Limanı-Kemeraltı Çarşısı arasında yer alan Atatürk Caddesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Şevket Özçelik Sokak, Necati Bey Bulvarı, Mimar Kemalettin Caddesi,  913 Sokak ve Fevzi Paşa Bulvarı üzerinde yapılan düzenlemelerle turistlerin ve kent sakinlerinin kent içinde rahatlıkla dolaşabilmeleri amaçlanıyor. 

Alsancak Limanı-Kıbrıs Şehitleri caddesinin arasında kalan ve 1. Etap olarak belirlenen bölümde bilgilendirme amaçlı kiosk, bilgilendirme panoları, oturma birimleri, aydınlatma elemanlarının,yaya ve bisiklet yollarının, döşeme kaplamalarının iyileştirilmesi, yönlendirme elemanlarının kullanılması planlanıyor.
 
Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nden Kemeraltı Çarşısı'na dek uzanan 2. Etap kapsamında belirli noktalarda kent donatıları, oturma birimleri, bilgilendirme amaçlı panolar ve yönlendirici elemanlar düşünülüyor.