500 BisikletElektrikli OtobüsEngelli Dostuİzmir MetrosuKonforlu Bir Yolculuk50 Otomobil Yolcuyu Taşıma Gücünde130 Kilometreye Çıkardıkİzmir Tramvayı15 Yolcu Gemisinin İsmlerini İzmirliler Belirledi
Anasayfa > Görseller > TV’de İBB
TV'de İBBKent FilmleriDiğer Videolar
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Kent Ekmek Fabrikası’nda ürettiği glütensiz ekmekler, sadece İzmir’de değil Türkiye’nin 74 şehrindeki çölyak ve fenilketonüri hastaları için de umut oldu.
(01:49)
İzmir Büyükşehir Belediyesi, kent yaşamının yoğunluğundan kurtulup nefes almak isteyenler için Mavişehir’de “muhteşem yeşil dokusuyla” yepyeni bir dünya kurmaya hazırlanıyor.
(00:58)
İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentin tarihsel birikimine katkı sağlayan 4 yeni eser daha çıkardı; APİKAM Kent Kitaplığı’ndaki yayın sayısı 114’e ulaştı.
(01:10)
Tarım ve hayvancılık desteği için teşekküre gelen Kınıklı muhtarları ağırlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu,  “Bizim yaptığımız tarımsal destekler başka kentlere de örnek olmaya başladı. Bütün belediyeler üretimi ve üreticiyi desteklese, tarım kalkınır. Bu da ülkenin zenginleşmesi demek” şeklinde konuştu.
(01:42)
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Halkapınar'dan sonra metronun son durağı Evka 3’teki otobüs durak ve araç otopark alanının düzenlenmesi için açtığı ulusal mimari proje yarışmasını da sonuçlandırdı.
(01:51)
Romantik müziğin efsane isimlerinden Toto Cutugno, İzmirli müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.
(01:31)
Sanayi ve iş dünyasının talepleri doğrultusunda nitelikli elemanlar yetiştirerek istihdama katkı sağlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, işsizliğe karşı daha etkili adımlar atabilmek için kentin önemli kurum ve kuruluşlarını aynı çatı altında topladı.
(03:01)
12345678910...>>
Boyoz artık İzmir markası oldu.
(01:38)
 Ege MahallesiKentsel Dönüşüm ve Gelişim Tanıtım filmi
(4:07)
Örnekköy Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Tanıtım Filmi
(04:25)
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin okul öncesi eğitime destek verdiği projesi "Gezici Çocuk Dünyası"nın tanıtım filmi.
(03:13)
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Alzheimer ve Demans Hastaları ve Aileleri için Buluşma ve Danışma Merkezi tanıtım filmi.

(02:53)
5 Aralık Kadınlara seçme ve seçilme hakkının tanınması
(4:07)
Kadın sığınma evi kadın dostu kent tanıtım filmi
(8:18)
1234
 Başkan 2015 yılı mesajı
(1:00)
Loading..
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz..