Meslek FabrikasıPaterson KöşküAhmet Adnan Saygun Sanat MerkeziHavagazı Fabrikası
Anasayfa > Kurumsal > İBB Meclisi > Komisyonlar

İmar ve Bayındırlık Komisyonu

Adı / Soyadı
Süleyman Sırrı AYDOĞANBAŞKAN
Ali Muzaffer TUNÇAĞBAŞKAN V.
İrfan ARASÜye
Bülent RÜZGARÜye
Yeşim TEKOĞLUÜye
Aydoğan HEPDEMİRGİLÜye
Ali KÖKOĞUZÜye
Bünyamin DEMİRÜye
Mustafa Alper GÜLDALIÜye


Çevre ve Sağlık Komisyonu

Adı / Soyadı
Hatice TATLIBAŞKAN
Belgin İPEKOĞLUBAŞKAN V.
Murat CİHANÜye
Yelda CELİLOĞLUÜye
Evren EVRENOSOĞLUÜye
Özen KIZILIRMAKÜye
Adnan YÜKSELÜye
Ali TAYKUTÜye
Fikret ÇAMÜye


Plan ve Bütçe Komisyonu

Adı / Soyadı
Şükrü PARMAKLIBAŞKAN
Banu GENÇKANBAŞKAN V.
İsfahan NAKİÜye
Bengü SAYKÖSEÜye
Tuna TÜRKSEVERÜye
Ali DEMİRELÜye
Göksel DİNÇERÜye
Mesut DEMİRKAYAÜye
Fatih TAŞTANÜye


Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu

Adı / Soyadı
Semra AKSUBAŞKAN
Sıla İlgi AKKAŞBAŞKAN V.
Mustafa ÖZTÜRKÜye
Mehmet AYDOĞANÜye
Mehmet AYÇİLÜye
Öğün ÜNALÜye
Ahmet AÇIKGÖZÜye
Özcan KAYMAKÜye
Halil GÜLERÜye


Ulaşım Komisyonu

Adı / Soyadı
İsmail Hakkı BEKİROĞLUBAŞKAN
Erbay KARABAŞKAN V.
Hamdullah AKGÜLÜye
Derviş ENGİNÜye
Erkan TUNCERÜye
Yüksel ARDUÇÜye
Ünal ÖZSIRÜye
Paşa ÇELEBİÜye
Kemal BÜYÜKKESİMÜye


Hukuk Komisyonu

Adı / Soyadı
Mehmet Ali BÜYÜKKAYIKÇIBAŞKAN
İbrahim Ulaş POLATBAŞKAN V.
İsmail AKINCIÜye
Filiz CERİTOĞLU SENGELÜye
Mehmet Onur Başar ÜÇKANÜye
Raşit DİRİMÜye
Zülküf KOÇOĞLUÜye
Hakkı DURMAZÜye
Mehmet Nuri BULUTÜye


Esnaf ve Meslek Odaları Komisyonu

Adı / Soyadı
Şerif SÜRÜCÜBAŞKAN
İbrahim YILDIZBAŞKAN V.
Erol GÜNGÖRÜye
Murat TANOLÜye
Oben SEZERÜye
Gazi AKINCIÜye
Çağlar HASPOLATÜye
Mehmet TÜRKMENÜye
Mustafa KÖSEÜye


Şirketler Komisyonu

Adı / Soyadı
Mehmet SAYDAMBAŞKAN
Kazım ÇAMBAŞKAN V.
Yüksel ARDUÇÜye
Mehmet İrfan AKÇAÜye
Özhan ÜNALÜye
Arif KURANÜye
Mesut DEMİRKAYAÜye
Göksel DİNÇERÜye
Mehmedali ÖZKURTÜye


Sosyal Hizmetler Komisyonu

Adı / Soyadı
Deniz AYDOĞANBAŞKAN
Halil KABASAKALBAŞKAN V.
Hayrullah SORKUNÜye
Necmettin UÇMAZÜye
Abdurrahim NURSOYÜye
Özen KIZILIRMAKÜye
Veli TOPALÜye
İmet TUNÇÜye
Mehmet ÇIPLAKLIÜye


Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Komisyonu

Adı / Soyadı
Mehmet AYDOĞANBAŞKAN
Hakan KILIÇBAŞKAN V.
Yılmaz KARAKOYUNLUÜye
Nazan DÖNMEZÜye
Mustafa SEVİNÇÜye
Talat ÖZIŞIKÜye
İmet TUNÇÜye
Kazım ULAŞÜye
İbrahim GÖRÜCÜOĞLUÜye


Kültür ve Turizm Komisyonu

Adı / Soyadı
Haldun ERTOKBAŞKAN
Nurcan ALBAYRAKBAŞKAN V.
Veli KESKİNÜye
Serdar Necdet TUNÇBAYÜye
Yılmaz KARAKOYUNLUÜye
Namık Kemal AYDOĞDUÜye
Güler BOLERÜye
Arif KURANÜye
Remzi TAKTAKOĞLUÜye


Kentsel Dönüşüm Komisyonu

Adı / Soyadı
Hamdi Suha BARLAKBAŞKAN
Mehmet ŞERİTBAŞKAN V.
Nazire KÖSTENÜye
Aybars YILDIRIMÜye
Ahmet KARADAĞÜye
Turan MANDUZÜye
Cemalettin YILDIZÜye
Göksel DİNÇERÜye
Özen KIZILIRMAKÜye


Tüketiciyi Koruma Komisyonu

Adı / Soyadı
Hakan KILIÇBAŞKAN
Beyhan TÜRKERBAŞKAN V.
Veli ULUDAĞÜye
Fahrettin ORANDIÜye
Sebahattin TEKELİÜye
Mehmet SAYDAMÜye
Osman BAŞTERZİÜye
Kazım ULAŞÜye
Kemal BÜYÜKKESİMÜye


Tarım ve Orman Komisyonu

Adı / Soyadı
Bülent ÇETİNKAYABAŞKAN
Esengül KALELİBAŞKAN V.
Nihat KAYAÜye
Mustafa GÜNGÖRÜye
Murat CİHANÜye
Ali DEMİRELÜye
Mehmet ÇIPLAKLIÜye
Özcan KAYMAKÜye
Halil DEVECİÜye


Kadın - Erkek Eşitliği Komisyonu

Adı / Soyadı
Sabriye ÖZDEMİRBAŞKAN
Yeşim TEKOĞLUBAŞKAN V.
Pınar USLUÜye
Hayriye KAYAÜye
Belgin İPEKOĞLUÜye
Özen KIZILIRMAKÜye
Güler BOLERÜye
Nurhan EBRENÜye
Mehmedali ÖZKURTÜye


Kent Konseyi

Adı / Soyadı
Sabriye ÖZDEMİRBAŞKAN
Deniz YÜCELBAŞKAN V.
Ali Emrah KARAMUSTAFAOĞLUÜye
Mustafa Şafak BARANÜye
Cem KOÇÜye
Çağlar HASPOLATÜye
Göksel DİNÇERÜye
Mustafa KÖSEÜye
Remzi TAKTAKOĞLUÜye


Loading..
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz..